Zbieranie kasy

Mam do was takie pytanie :slight_smile: Jak szybko uzbierac np. 300 zł?? Jestem ciekawy jakie macie pomysły… :smiley:

Najlepiej zasłużyć sobie czymś u rodziców 8) . Albo iść do jakiejś drobnej roboty, np. roznoszenie ulotek czy coś w tym stylu. :wink:

Hmmm… ciekawe czym? Podaj przykład :mrgreen:

To już zależy od ich samych. :mrgreen:

Czytałem że ponoć żebrając można zarobić 4000 zł na miesiąc :stuck_out_tongue:

Dobry plan - żebranie, chyba sam spróbuje, tym bardzej że moje kieszonkowe nie stoi na najwyższym poziomie, a wszystkie oszczędności wydałem na new PC (nie żałuje). Ja zarabiam u dziadka sprzątając jego sklep RTV, płaci skromnie ale zawsze płaci. :stuck_out_tongue:

Kolega tak robi i trochę uzbierał, lecz moim zdaniem tak nie wypada :frowning:

Jak chodzisz do szkoły to bierzesz od rodziców pieniądze na Obiady(np. 70zł) i nie płacisz za obiady.

Jak dojeżdzasz autobusem to bierzesz od rodziców na bilet, a tak naprawdę biletu nie kupujesz.

Lecz jak wspomniałem wcześniej, ja bym tak się wstydził.

Uruchom jakiś serwis internetowy i możesz tam sprzedawać różne rzeczy i takie tam ja tak robie i mam sporo kasy co miesiąc 8)

Pozdrawiam

Można też;

-Brać nadwyżki np. chodzisz do szkoły basen kosztuje 10 zł a ty bierzesz 30 zł 10 na basen reszta do kieszeni.

-ulotki około 300 zł na miesiąc

-eksperymenty naukowe dają Ci 1000 zł za picie jakiś płynów

-można też kuć i dostać stypendium

-gra w hazard przez neta

-brać udział w olimpiadach growych (grasz na kompie)

-chodzić po domkach i oferować koszenie trawy

-sprzedawać na allegro

-założyć stronę www z płatną treścią

-zrobić własną grę i opylać ją w szkole

-zapoznać się z cyganami (chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi)

-chodować i sprzedawać ziułka 8) (chodzi o herbatę,rumianek,miętę itd.)

-Czytać e-maile

-odwiedzać specjalne www

-W czasie letnim można poszukać pracy w nawsi (pomoc itd.)

-Odwiedzić babkę i dziadka

-produkować i rozprowadzać za kasę ciekawą gazetę :mrgreen:

Chyba wszystko

Pozdrawiam

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 16:19

Co naprzykład sprzedawać można??

placki na ciepło

Podoba mi sie propozycja Błażeja :wink:

Najlepszą metodą są urodziny :mrgreen: moje już za 2 tygodnie :stuck_out_tongue:

to jest świetny pomysł w tydzień zarobilem 250zł :smiley:

Z ulotek nie wydolisz za duzo. Ja roznosilem troche po tygodniu biegania na 4 piętro zarobilem jakies 25 zeta :confused:

Musisz miec zgode opiekuna prawnego-rodzicow:/

Racja 30 zł na tydzień od jednego hipermarketu ja robiłem dla 3 Sorry zapomniałem napisać

Pozdrowienia

polarowicz ja mam trzy serwisy o grach internetowych i tam sprzedaje poradniki bardzo duże dochody mam na miesiąc ,a już nie długo ruszam z moim największym projektem ;]

No miałem 600 zł na urodziny… ale za dużo za to nie kupie… Płyte główną no i rpocek to już ciężko :roll:

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 19:22

No miałem 600 zł na urodziny… ale za dużo za to nie kupie… Płyte główną no i procek to już ciężko :roll:

Nie narzekaj, niektorzy dostają po 50 zł na urodziny i nie płaczą, że mają mało… Chociaż ja za tę kase samą plyte kupie…

Bukmacherstwo :mrgreen:

Tylko trzeba uważać żeby nie ogolić się do zera :wink:

Gram od 2 lat :slight_smile: