Zbity wyświetlacz LCD


(Roda5) #1

Witam mam taki problem mam Samsunga E350 i wlasnie mi upadl i mam rozlany LCD i chcialbym zakupic w miare tanio nowy lub uzywany LCD wie moze gdzie taki mozna kupic we wrocławiu lub przez NETA??


(Dudas bad boy) #2

:szukaj!!: allegro!! Nie wiem ile kosztuje do E300 ale wiem ze do Se k300i jest za 300zł więc chyba tak tanio nie dostaniesz 8) a spróbuj wyłączyć i włączyć u moich kumpli na 6610i zadziałało :wink:


(system) #3

Hehe tak raczej sie sam nie naprawi gdy pękł :mrgreen:

Cena może wynosić do 150 zl poczekaj może na allegro sie pojawi lub zapytaj sprzedawców może ci załatwią

http://idg.allegro.pl/showcat.php?id=48 ... =gtext&p=0

, lub pochodzić po komisach , serwisach i popytać :mrgreen:


(Dod) #4

Dudas bad boy : pewnie że zadziałało, a potem wszyscy wsiedliście do latającego spodka i się znalazłeś na księżycu... wiesz co to znaczy "wylany" wyświetlacz ?

roda : allegro i komisy, możesz też kupić niesprawny model telefonu na allegro z dobrym wyświetlaczem :slight_smile: ew. dogadać się ze sprzedającym :stuck_out_tongue:


(Boner3773) #5

ehhh... a, z kąd możesz wiedzieć że ta osoba nie zna może allegro? może ta osoba jest nowa w necie i szuka pomocy....?

@topic:

w komisach/serwisach powinni sprowadzić jeśli niemają...lecz zapytaj najpierw ile to będzie kosztowąc, bo bardziej moze ci się opłacać na http://www.allegro.pl :slight_smile:


(zciwo) #6

Jak mi się k700i rozleciało to sprzedałem na allegro za 180zł i gościowi zależało tylko na wyświetlaczu. W komisie chcieli dać za tela 100zł maks :? Komis sam by wziął ze 250zł za naprawę wyświetlacza.


(Dod) #7

boner3773 : dlatego napisał szukaj i allegro w 1 zdaniu ? :stuck_out_tongue: