Zbliża się kolejna rocznica

Sebastian19 to chyba późniejszy Sebastian Szaniawski mam rację? czy słabo pamiętam… ?

a tak swoją drogą to też jestem tu trochę ; )

A mi nie dawno minął rok na tym forum - ciekawe jak długo pociągnę na tym forum :slight_smile:

Mi jutro mija rok na forum. polubiłem je bardzo można powiedzieć że jestem od was uzależniony.Dziękuję bardzo wszystkim użytkownikom za wiedze mi przekazaną na tym forum.

Mi niedługo także stukną 4 latka :]

Oby do pażdziernika :wink:

Mi 27 maja (20 dni po moich urodzinach) stuknie dokładnie 2 lata od dnia zarejestrowania się na forum. :slight_smile:

Gratuluję tym, co mają o wiele większy staż na forum i wytrzymali na nim tak długo. :slight_smile:

mi niedługo minie rok na tym forum :slight_smile: chcę pogratulować modom, adminom i użytkownikom za rozkręcenie tego forum do takiego poziomu na jakim jest teraz :wink: ja dzięki temu forum nauczyłem się tytułować tematy, poznałem co to znaczy “aktywne forum” chciałbym aby to forum istniało aż do końca świata i jeden dzień dłużej :slight_smile:

ja podobnie, zawsze gdy wracam z budy to myk w zakładkę i lookam co się wydarzyło podczas mojej nieobecności :slight_smile: dużo dzięki temu forum się nauczyłem i to jest piękne! To forum ma swój klimat, jest tutaj jak w rodzinie :slight_smile: zawsze mogę liczyć na pomoc - zarówno w banalnych jak i trudnych problemach, za co wszystkim serdecznie dziękuję :wink:

wrzystkiego najlepszego :stuck_out_tongue:

ja to jeszcze roczku nie mam :stuck_out_tongue: hehe :wink:

heheh stare czasy Panowie :stuck_out_tongue:

Ja co prawda przyłączyłem się później, ale i przez ten czas wiele się działo na forum i nie raz człowiek śmiał się do rozpuku :smiley:

100 lat :slight_smile:

życzę wesołych świąt znaczy miłej rocznicy:P to jest moje pierwsze forum na którym się zarejerstrowałem :wink:

hehe moje też :wink:

Chyba otworzę 11.gif