Zbyt duża liczba aktywacji windows home przez internet

Po kolejnym formacie komputera instaluję system i chcę go aktywowac przez internet a tam ze sie nie da bo przekroczyłem już dozwolona liczbę takich aktywacji . co teraz???

Różnie słyszałem i czytałem ale najczęściej, że 2 pierwsze aktywacje są za darmo przez internet i tylko 2 razy można dokonać aktywacji przez internet,potem trzeba dzwonić do Microsoftu

ale nie będzie żadnych problemów pisze ze potrzebuje inny kod produktu

ja przez internet aktywowałem go chyba z 6 razy

potem tlefonicznie, ale wiem, że muszą albo musieli odnowić liczbę aktywacji

ja po kilku telefonicznych aktywacjach, gdzie nie mogłem aktywować przez neta, ostatnia aktywacja z czerwca poszła przez net

Zadzwoń i zastosuj się do instrukcji, nie powinno być żadnych problemów.

Już 2 razy tak aktywowałem.

Super poszło wszystko sprawnie przez tel. dzięki za pomoc

limit aktywacji przez sieć wynosi 10.

Masz rację, ale tylko w Windows Vista. W XP jest to 2 razy.

Limit aktywacji przez Internet wynosi 5, potem pozostaje aktywacja telefoniczna, chociaż u mnie po pierwszej aktywacji telefonicznej przywrócono możliwość aktywowania przez Internet. Podobno, jeśli od aktywacji telefonicznej minie 120 dni, to znowu można aktywować system przez Internet, ale nigdy nie sprawdzałem tych rewelacji. Dość często aktywuję system, bo robię różne eksperymenty na Windows. Niedawno poszedłem po rozum do głowy i zrobiłem sobie obraz już aktywowanego systemu a do eksperymentów używam maszyn wirtualnych. Aktywacja telefoniczna jest niedługa i całkiem przyjemna, chyba że trafi się na konsultanta pytającego o takie bzdety jak kolor płyty i napisy na nośniku…

Jak chcesz się pozbyć problemów z dzwonieniem to moge Ci podesłać zestaw “legalizacyjny” (w dużym cudzysłowiu :D)

Ja koledze próbowałem to miałem troche problemów ze znalezieniem odpowiedniego bo żaden nie chciał działać. :angel:

Post usunięty.