Zbyt duże zużcie procesora podczas wykonywania czynności


(Razjer) #1

http://wklej.to/ahDwN <----------- OTL

http://wklej.to/1dtu1 <------------ Extras

Podczas wykonywania prostych poleceń (włączanie przeglądarki, przeskakiwanie ze strony na strone, otwieranie folderów) Menadżer zadań pokazuje 100 % zużycie procka. Sytuacja stabilizuje się po odczekaniu kilku sekund (5/10). I jeszcze jedno pytanie. Czy może być to wada dysku twardego ? Pytam z tego względu że nie jest on wnajlepszej formie... :slight_smile:


(Acorus) #2

Odinstaluj SweetPacks bundle uninstaller,Update Manager for SweetPacks 1.1,IB Updater Service.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń

Pokaż nowy OTL.txt


(Agatonster) #3

pelet ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisać problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Razjer) #4

Odinstalowałem wszystko co zbędne przez podany wyżej program.

http://wklej.to/kjvvq <----------- Kolejny OTL


(Acorus) #5

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Usuń.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

http://searchengines.pl/topic/141981-czyszczenie-punktów-przywracania-systemu/

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(Razjer) #6

Zrobiłem jak zaleciłeś. Znalazł 2 trojany naturalnie usunołem odrazu. Miałem problem z ponownym uruchomieniem kompa tzn. po wczytaniu windowsa pokazał się pulpit (sama tapeta). Odczekałem z 10 min (myślałem że program jeszcze coś kombinuje) i po za kursorem na nic nie reagował… Odinstalowalem go. Ogólnie klomputer na ten moment odmulił się w stopniu 5/10.