Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznaczonym czasie

(Olidan) #1

Taki oto komunikat dostaje od programu avast. Oczywiscie jest wielu roznych nadowcow i odbiorcow.... Nie wiem co mam robic... W mojej dotychczasowej karierze internetowo-komputerowej nie mialem takiego przypadku i nie wiem najzwyczajniej co robic..... SZUKAM wiec POMOCY tutaj. A oto ten komunikat:

Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznaczonym czasie

Nadawca: "Flossie May"

Odbiorca:

Temat: You don't have to worry about paying exorbitant prices for your medications anymore.Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznaczonym czasie

Nadawca: "Melody Stanford"

Odbiorca: ;

Temat: You don't have to worry about paying exorbitant prices for your medications anymore.

(deFco247) #2

Takie objawy pochodziły zwykle od rootkita-spamera.

Pokaż logi z OTL

(Na Windows Vista uruchamiamy program z menu Uruchom jako Administrator... )

oraz koniecznie z GMER.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.

(Olidan) #3

Sciagnalem "HijackThis " a ja pracuje na XP.... Problem jest swiezy narazie robie skana MKS-Vir jak to sie skonczy przelece tym HijackThis i podesle raport czy tez log jak to sie tu nazywa

Tak wogle wlaczyl mi sie program Windows Messenger.... ktorego nigdy nie uzywalem podejrzewam ze w tagu muse ten plik usunac

(deFco247) #4

HiJackThis nie, mają być narzędzia które podałem wyżej. :roll:

(Olidan) #5

Hmm sciagne i ten program .... a co myslisz o tym Windows Messenger..... najgorsze ze nie moge go wylaczyc zeby sie nei wlanczal

-- Dodane 29.07.2009 (Śr) 10:17 --

MKS VIR znalazl dwa 2 i je usunal.... A oto raport:

http://www.wklejto.pl/39441

-- Dodane 29.07.2009 (Śr) 12:37 --

To jak znajdzie sie ktos kto pomoze???