Zdaje mi się że ktoś może rozszyfrować moje hasło gg

ostatnio wywnioskowałem że ktoś chyba zna moje hasło na serwer gg, słyszałem jedynie że jest jakiś programik który na to pozwala, nie wiem jak się nazywa nic nie wiem, nie wiem jak się zabepieczyć

HELP ME! !!

najszybszą metodą jest zmiana hasła do gg , pamientajmy aby hasło było cieszkie do złamania należy zastosowac w haśle znak $

Dokładnie,najlpiej jak najdłuższe i trudne i zapisać sobie na kartce hasło gdyby wyleciało z głowy.

Jeśli ktoś nie ma bezpośredniego kontaktu z Twoim komputerem, to tego hasła nie wyciągnie. ‘Programików’ do tego nie ma… :!:

Doradzam po prostu zmianę hasła.

Bym zapomniał - w hasłach do gg można używać jedynie, o ile mnie pamięć nie myli, małych liter i cyfr

Tak jak mowi pawek i killer nie ma takiego programu ktory po wpisaniu nr gg podaje ci haslo … :? Takto by ten komuikator jush nie istnial … :? Zmien haslo … widocznie ktos musial zwinac ci configa … :stuck_out_tongue:

pozdra

Niestety ale można to zrobić , w przypadku kiedy komp zarażony jest pewnego rodzaju wirusami np Nimidą (chyba dobrze napisałem nazwe?)w takim wypadku dysk zostaje udostępniony innym urzytkownikom sieci bez wiedzy własciciela kompa i można wtedy wszysko łącznie z usuwaniem plików i programów jak i skopiwać zawartośc dysku.

W sumie tak, ale to wtedy sytuacja ekstremalna :stuck_out_tongue:

Cześć, pewnnego dnia zachciało mi się zabawić w hakera na gg i okazało się, że nie jest to takie trudne- włamałem się na gg koleżanki. ponieważ miała w haśle swoje imię. Wtej chwili włamałem się do około 35 osób. Apeluje do was nigdy nie dawajcie swoich KSYW, IMON itp. w haśle. Wnioskuje, że około 20% użytkowników ma w hasłch swoje pseudo lub imiona itp. ponieważ jest im tak najłatwiej zapamiętać. a jeżeli chodzi o programy do łamania haseł, to ich nie ma! To BZDURY!

I jeszcze się przyznaj publicznie!!!

Haker z Bożej łaski :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ale niestety naiwnych nie sieją. Imię ,ksywka czy nazwa miejscowości to tak jak by ktoś zostawił kartkę przyklejoną do monitora z gotowym hasłem :lol: :lol: :lol:

Oczywiscie ze jest program do “lamania” hasla z gg, jednak musisz miec plik konfiguracyjny od gjegje.

Jak ktoś umie, to posiadając plik z hasełkiem i bez programiku je “wyciągnie” 8)

Tak samo jak ze starym kodowaniem hasel do POP3 w rejestrze windowsa :smiley: