Zdalne wyłączanie PC

Witam, panowie mam pytanie… posiadam Nokie 500 z najnowszym systemem i czy istnieje taka aplikacja która umożliwiłaby mi zdalne wyłączanie kopmutera połączonego z routerem a z tego routera biorę połączenie internetowe w Noki 500…mam nadzieję że tego nie zamotałem tak więc czy mogę za pomocą nokii 500 wyłaczyć zdalnie kompa? Proszę o odpowiedź.

Odpalasz zdalny pulpit np. poprzez teamviewer, ewentualnie jakiś komórkowy klient RDP, wchodzisz do start i dajesz zamknij.

Ok jeśli chodzi o wyłączanie za pomocą innego kompa to żadnego problemu nie ma ale mi chodzi o to czy istnieje jakaś aplikacja na telefonie umożliwiająca wyłączenie zdalnie komputera? jeśli tak prosze o linka…a i jeszcze coś mój system na phonie to Symbian Belle.

SHAPE Services RDM Plus:

Niestety program nie jest darmowy.

Salling Clicker, również płatny, może działać po Wifi albo Bluetooth. Bezpośrednio nie oferuje wyłączania PC, ale generalnie sterowanie myszką lub klawiaturą.

Darmowy E-Kontroler,

darmowy ale częściowo przez to ograniczony Kinoni Remote Desktop oraz również darmowy Remote Pad.

Żadnego wymienionego programu nie testowałem, bo nie mam Wifi w Nokii, podałem tylko propozycje.

I ciekawostka: DIGIA ImageExpo do sterowania… telefonem z poziomu komputera.

dzięki na pewno coś wybiorę…ok wybrałem Kinoni Remote Desktop wszystko zrobiłem jak w instrukcjach (instalacja na phonie i PC) i jak próbuję się połączyć to nie da się po prostu dłuuuuuuugo wyświetla się napis “connecting”…co robić? mam nokie 500 z systemem Bell…proszę o pomoc.