Zdalny atak na chipsety Intela. Dyskusja

Znalazłem takie info w necie http://www.techit.pl/Aktualnosci/View.a … ety+intela

Jakie jest wasze zdanie jest się czego bać, bo jak tak to strach jako zrobią patch na to :o .

Zapraszam do dyskusji :smiley: .

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 17:27 został dopisany post przez dragonn

Ludzie aż tak się bojcie że nic nie piszecie :smiley: .

dobrze ze nie mam intela…

ale mi sie wydaje ze chodzi o to zeby zniszczyc firme intela i zeby inna firma na tym zarabiała…

eee tam, mnie tam takie coś nie grozi.

A mi całkowicie nie grozi, mam amd’a :smiley: Są tego plusy :smiley: :wink: :lol:

No właśnie widać jakie to są procesory Intela. Wątpliwej konstrukcji.

Chipset, a procesor to inne rzeczy.

Ale w artykle jest mowa o

Jakieś argumenty ? :x :x

W artykule zostało napisane że błędy w procesorach są częstym zjawiskiem i sądzę że procesory ze stajni AMD też na pewno jakieś posiadają.

A Intel jest potężną firmą i zapewne wypuszczą jakieś poprawki, więc sądzę że my użytkownicy nie mamy się czym za bardzo martwić :slight_smile:

Mam taką nadzieję :smiley: .

Tu chodzi o kasę, wielką kasę którą dostanie kaspersky za udostępnienie exploita. Jakby w AMd się tak dało to i na amd by zrobił test. A taki na pewno zrobił bo więcej takich błędów to większa kasa.

eee bo ich procki to wnalazki

bo widać jakie błędy ich procki zawierają

Bo zawsze są niby krok do przodu a później zostają w tyle?

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 8:41 został dopisany post przez polopolo1991

To jakieś naukowe określenie? Lepiej o czymś bajać niż w ogóle nie myśleć. Ich poprawki będą na tym polegać że nie być może usuną ten błąd, a za 2 miechy i tak ktoś znajdzie nowy.

Zaraz… Jak mogą wprowadzić “poprawki” To nie od strony software tylko hardware stoi problem !!

Jak by nie było cieszę się z mojego X2 :smiley:

Myślę że trzeba to traktować raczej jako ciekawostkę.

A ja myślę że trzeba się zacząć martwić o komputer bo ktos może to wykorzystać.

Próbujesz chyba wprowadzać zbędne zamieszanie. Gdyby tak było, to połowa świata powinna teraz wpadać w panikę :smiley:

ludzie ale tu chodzi o chipset! czyli intel P31, P35, P45 itd! i co wy gadacie o prockach? można mieć c2d i chipset od nvidi (nforce)

ludzie przecież tylko hakerzy wiedzą jak to wykorzystać a hakerzy nie włamują się na byle jaki komp… a więc nie macie się czego obawiać… boże, i o co tu tyle zamieszania :stuck_out_tongue:

PS. wiem, wiem nie ma boga na tym forum :stuck_out_tongue: jest za to lisek :smiley: :stuck_out_tongue: :lol: