Zdejmowanie limitow DSL 8mb

Mam takie pytanie, mianowicie jestem w sieci DSL 8mb, jednak obecnie dysponuje tylko 1mb czyli 128kb/s.

Server stoi na bazie Clarkconnect. Jednak chcialbym was zapytac czy istnieje jakis sposob zdejmowania limitow, bez zmiany ustawien w clarkconnectcie, gdyz poprostu nie mam do niego dostepu.

Kiedys kumpel opowiadal mi o tym, ze jest jakis sposob wylaczenia limitow za pomoca zmiany ustawien w karcie sieciowej (chodzilo mu o wlasna karte sieciowa, cos ze zmiana ip itp, odkryl to podlaczajac drugiego kompa do neta), ale nie chcial za bardzo powiedziec ocb, moze ktos z was ma doswiadczenie w tej kwestii?

Z gory dzieki za odpowiedzi!

Może kumplowi chodziło o zmianę adresu MAC?

Mozesz cos wiecej o tym powiedziec?

W kazdym razie chodzilo mu o to, ze domowymi sposobami da rade zdjac limit, bez znajomosci hasla do clarkconnecta :smiley:

Albo może, aż tak sieć była niezabezpieczona.

Mi się wydaje, że jednak przeskanował podsieć i wydarł chociażby komputer admina(ja tak zrobiłem ^^ jak admin w kulki leciał), na gg zobaczyłem, jakie IP ma admin mojej sieci(wewnętrzne się oczywiście pokazało)skaner i wydarłem MAC, podmieniłem, zmieniłem IP i w sieć ^^ Zaraz konflikt nie działało, przełączyłem się na swoje dane to wiadomość od admina na gg już czekała :smiley: Ale chłop się na rzeczy znał bardzo dobrze.