Zdjęcia HTML pomocy!

(Tuwxyz) #1

Witam:)

Dostałam ostatnio od znajomego kilka fotek z Libi.

Wydawało mi się, że są w formacie jpg. ale w żaden sposób nie dało się ich otworzyć.

Ale teraz wydaje mi się, że są one w HTML. I już nie mam pojęcia jak mam je otworzyć..

Prosiłabym o pomoc :slight_smile:

(Przemek Pleczuk) #2

A więc kolego tak:

zdjęcia nie mogą być w HTMLu, ponieważ html to język pisania stron internetowych a zdjęć się nie pisze.

Zobacz i napisz nam dokładne rozszerzanie danego zdjęcia. W tedy będzie można Ci coś bardziej doradzić.

(pysiu) #3

Cytat z google .

(mysz 1) #4

Przeglądarki graficzne , np. XnView [wszystkie].

PPM na zdjęcie / otwórz za pomocą [np.przeglądarki zdjęć systemu Windows] .

(Tuwxyz) #5

Dobra, sorry za zamieszanie, bo zdjęcia są w formacie jpg. ale jak próbuję je otworzyć lub zapisać, automatycznie wyskakuje mi przekierowanie na stronę www.yahoo.com a tam to już w ogóle wyskakują błędy i nic się nie da zrobić. Na komputerze udało mi się je zapisać, tylko w formacie HTML. XnView też mi ich nie otwiera.

(fiesta) #6

A co ma przeglądarka czy program graficzny do internetu ??

W jaki sposób je zapisujesz ??

Możliwe że kolega ci podał linka do galerii internetowej z zablokowaną możliwością zapisu, bo chciał żebyś sobie je tylko oglądnął, a nie zapisywał.

(Agatonster) #7

dredzik ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.