Zdjęcia w PDF

(Jarek 37) #1

Witam!Moi znajomi dostali od fotografa zdjęcia z komunii w formacie PDF.Czy mogę jakimś programem wydobyć te zdjęcia i zapisać w formacie np.JPEG?Oczywiście nie chodzi mi o programy do robienia zrzutu ekranu.

Pozdrawiam!

(Kolmar) #2

Tak, możesz np. programem TomahawkPDF+

http://www.nativewinds.montana.com/soft … fplus.html

(Monczkin) #3

=D>

Co to za fotograf… Problem w tym, że zdjęcia te, mogą mieć kiepską jakość. Niech Twoim znajomi, grzecznie zadzwonią do pana i grzecznie poproszą o zdjęcia w jpeg lub tif. A może dostali podgląd wykonanych i mają wybrać?

(Jarek 37) #4

Programik ok!Problem jest jeszcze,że gościu ustanowił hasło na dokument.Wcześniej otwierałem Photoshopem i wyskakiwał

komunikat o haśle.TPDF plus gazetkę ElectroWorlda rozłożył na części pierwsze,niestety zdjęć nie da rady.Dzięki i pozdrawiam!

(B Hadrich95) #5

Proszę program do kasowania blokad edycji plików PDF : Portable PDF Password Remover http://www.4shared.com/file/50682424/6768e201/Portable_PDF_Password_Remover_30.html?dirPwdVerified=508911f

Program stworzy inny plik PDF o tej samej nazwie z którego będziesz mógł zapisać zdjęcia w formacie JPEG. Testowałem ten program na Poradnikach Gier-Online bez problemu mogę edytować te pliki.

(Jarek 37) #6

Wielkie dzięki Scooby 95.Odpuściłem już ten temat,ale po kilku dniach zajrzałem i …już wszystkie fotki mam na płycie jako JPEG.Dzięki i pozdrawiam!