Zdjęcia z zamkniętego pokazu Windows 7 (PDC2008)

Najciekawsze moim zdaniem będzie to:

webhosting

mało zmienieniony ten wygląd. Zapewne jak w przypadku visty będzie testować wersje beta.

Nie ma co się zbytnio podniecać wyglądem. Osobiście podoba mi się dużo bardziej niż ten z Visty, ale to samo mogę osiągnąć w chwili obecnej na systemie za który nie zapłaciłem ani złotówki. Pomijając fakt że przy dużo mniejszym zużyciu zasobów systemowych.

Jeśli to >

się potwierdzi w wersji stabilnej, na pewno kupię.

btw. Można gdzieś pobrać tą wersję która była prezentowana ?. Chętnie bym przetestował :stuck_out_tongue:

A co w tym takie świetnego? przecież to cały czas Windows. Wg mnie najlepszy wygląd systemu to “styl klasyczny” i czego chcieć więcej?

Oby, bo Vista nie przyzwyczaiła nas do takiego dobrodziejstwa.

czyja ja wiem vista beta 2 dość dobrze mi działała na duronie 1 GHz @ 1.1 i 512 mb ramu.

nie no :x

KDE 3.5 :x

patrzcie na 1 i 3 zdjęcie… normalnie KDE 3.5 :smiley:

M$ zgapia z linuxa :stuck_out_tongue:

ale mimo wszystko wolałbym np. openSUSE 11 KDE 3.5/4.0 niż to :wink: bo wygląda tak samo :stuck_out_tongue:

Toz to Vista. :hahaha:

No i co z tego? A kto powiedział że to ma być całkiem nowy system? Bazuje na jądrze Visty które jest na pewno lepsze od XP i wcześniejszych. Microsoft po zebraniu raportów itp dotyczących Visty wie nad czym popracować, co zmienić, co nurtuje użytkowników i stara się to poprawić. Wszyscy uczestnicy konferencji dostali Testowy build (w tym Pan z interia.pl więc niebawem możemy się spodziewać może jakiejś recenzji). Recenzje z innych stron są pozytywne - poprawiono zużycie ram i obciążenie procesora, zmieniono interfejs (może podobny do Linuksa) na podstawie opinii użytkowników (wypowiedź projektanta)… mają rację, niech rozdają do testowania…, niech wychwycą najwięcej błędów. Z tego co widze najwięcej narzekają XP-kowcy… :smiley:

Oni zawsze na wszystko narzekają poza na xp :smiley: .

zapowiada się niezle ciekawe jak bedzie sie sprawowal w stabilnej wersji

Ja się spodziewałm czegoś nowego, jakiejś świerzości… A dostaję stary system tyle że bez błędów o tak samo niskiej intuicyjności co Vista. Gratulować. Nie ma to jak odgrzewanie kotleta. I to jeszcze tak perfidnego.

No masz problem bracie. Zdecydowano się na taki interfejs ze względu na opinie użytkowników… Projektant sobie sam tego nie wymyślił tylko zbierali opinie :slight_smile:

Jak się nie podoba siedź na XP lub idź na linuksa i nie narzekaj już bo nikt tego i tak nie słucha a staje się to nudne :stuck_out_tongue: Sam zrób coś dobrego to porównamy co będzie lepsze… krytykować każdy umie a robić nie ma komu. Przynajmniej wiem, że to będzie ulepszona Vista która jest i tak dobra - nie ślimaczy się po zainstalowaniu kilku większych pakietów oprogramowania i większej ilości gier jak XP… a że ramu zabiera więcej to od tego on jest. Jakbyś chciał obronić XP to mogę tylko dodać ze korzystam z niego bardzo długo, o optymalizacji mam pojęcie, system jest oczyszczony, wolny od wirusów. Na bieżąco konserwowany. Obok mam Vistę Ultimatę x86 i Windows Server 2008 x64… te dwa chodzą zdecydowanie lepiej na moim sprzęcie niż XP.

Niby dlaczego nie krytykować ?. Najlepiej tylko chwalić ?. Jeśli coś się komuś nie podoba to ma prawo wyrazić na ten temat opinię, niezależnie od tego czy innym się to podoba. Krytyka jest dobra, pod warunkiem że jest konstruktywna, podparta argumentami. Sam nie uznaje krytyki typu nie - bo nie. Takie teksty rzeczywiście nic merytorycznego nie wnoszą.

Jednak raczej słucha, chyba że sam sobie zaprzeczasz w zdaniu wyżej. Skoro projektant sam sobie nie wymyślił, to chyba jednak biorą pod uwagę narzekania i opinie użytkowników ?.

Od robienia są właśnie Ci ludzie, którym płacisz za solidnie wykonaną robotę w postaci opłaty za system z którego masz zamiar korzystać. Microsoft to nie instytucja charytatywna.

Co do reszty Twojej wypowiedzi się zgadzam - na odpowiednim sprzęcie Vista działa dużo lepiej niż XP.

Zapowiada się naprawde fajny windows. :slight_smile: Moze i ten pasek zerżniety od KDE ale kogo to obchodzi? I tak wygląd jeszcze na 100% ulegnie zmianie. Zresztą jest ładniejszy od KDE, choć pewnie będzie mniej modyfikowalny, ale zobaczymy.

Wzruszyła mnie twoja historia…Wiesz, styl klasyczny jest brzydki i się nudzi, ludzie lubią mieć ładne rzeczy, a to że ty nie to mało kogo obchodzi. Korzystaj najlepiej tylko z konsoli i daj reszcie spokój.

To jest moje zdanie a tobie nic do tego.

A taki mi się podoba mam do tego prawo.

Jednak Ciebie obchodzi, poza tym mam też prawo do wyrażenia własnej opinii.

Niby czemu?

A czy ja komuś coś narzucam?

Filmiki:

http://www.neowin.net/news/category/live/pdc/

Bardzo fajnie wyszlo :slight_smile:

Mi się nawet podoba tylko strasznie mała rozdzielczość na tych zdjęciach :slight_smile:

jak tak dłużej sobie popatrzyłem na te screeny to faktycznie bardzo podobny interface do KDE :smiley:

super bo właśnie tego typu interfejs mnie osobiście się podoba

Mam nadzieje że w finalnej wersji dadzą więcej motywów niż teraz jest, bo teraz to na prawdę biednie z ich ilością (i jakością).

I tak programiści znajdą sposób na obejście zabezpieczeń, powstanie program typu VistaGlazz i kilka miesięcy później fani zrobią swoje…