Zdjecie, które jest, ale nie widać

Ostatnio skopiowałem zdjęcie z Internetu. Normalnie wkleiłem do folderu i było. Następnego dnia znikło z tego miejsca. Następnie ponownie skopiowałem, wkleiłem i … znikło. No to się zdenerwowałem i chciałem po raz trzeci wkleić i już go w Internecie nie było, bo osoba je wykasowała z profilu. W temp nie znalazłem. Ale coś dziwnego się dzieje. Pewnego razu wkleiłem inne zdjęcie do tego samego folderu i pod taką samą nazwą, co znikło, i zapytało mnie czy zamienić z tym zdjęciem, które znikło (i normalnie pokazało mała ikonkę tego zdjęcia). Przeszukałem całego kompa i folder i tego zdjęcia nie było, ale wyskakuje, jak wklejam plik o tej samej nazwie, czy zamienić. To jak ja mogę to zdjęcie znaleźć w końcu? Proszę o radę.

A masz włączone ukrywanie plików?

Gareth

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

może to zdjęcie miało atrybut “ukryty” i normalnie go nie widać, musisz włączyć pokazywanie plików ukrytych (panel sterowania --> opcje folderów)

dziękuje, trzeba było to włączyć :smiley: