Zdjęcie paska na butach nike

Witam,

Przymierzam się do zakupu tych butów: http://allegro.pl/basketzone-nike-dunk- … 73861.html

Chciałbym się zapytać, czy ktoś może ma podobne buty do tych, z serii Vandal, i może mi powiedzieć, czy jest jakiś problem ze zdjęciem tego paska?

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!

z tego co widać wystarczy go wysunąć ze szlufki :slight_smile: więc chyba nie ma problemu.

W Air Force nie idzie tego paska zdjąć, więc właśnie się pytam dla pewności, żeby nie było rozczarowania jak buty dojdą, zamrożą mi na 2 tygodnie pieniądze i co zrobię? :slight_smile:

Może znajdzie się ktoś, kto ma buty z serii Vandal?

Jak byłem mały to nosiłem takie same, tylko się nazywały Relaksy :slight_smile:

Trzeba mieć próżnię pod czaszką żeby dawać tyle kasy za taki badziew.

Szkoda, że nie znalazł się nikt z takimi butami, ale fakt, to forum komputerowe, więc jedyne o co mógłbym pytać, związane z butami, to jaki dobrać odcień skarpetek do sandałów.

Mały off-top, ok. Dla mnie buty jak buty, uwierz mi, że takie z logiem HKR po 3 przemarszach mi padają, bo dużo chodzę na nogach. Relaksy, to ja w nich mam, ale czuje go w stopie. Wysokie latem? Moja kostka inaczej rozsypała by się na 100 części gdyby nie miała czegoś ciepłego przy sobie, :slight_smile:

Trzeba mieć próżnię pod czapką żeby żałować 250zł na buty, w których chodzi się rok i kupić sobie za to część do komputera. Do kina też Ci żal 15zł?

No, ale jednak cały czas czekam za jakąś konkretną odpowiedzią,

Pozdrawiam!