Zdjęcie profilowe konta Google

(Toulouse Kris) #1

Witam

Dzisiaj miałem dosyć dziwną sytuację bo po włączeniu PC-ta i odpaleniu mojej ulubionej przeglądarki Google zauważyłem że “samo” zniknęło moje zdjęcie profilowe konta Google.

No właśnie czy to możliwe żeby zniknęło samo ?

Jak to zobaczyłem to od razu pomyślałem o włamaniu na moje konto ale przecież to niemożliwe bo mam dwuetapowe logowanie.

Problem w tym że nie mam kopi tego zdjęcia profilowego więc nie mogę je przywrócić bo zniknęło na zawsze. 

Tylko dlaczego tak samo zniknęło, a może przez pomyłkę kiedyś usunąłem ostatnią kopię z sieci tej fotki a potem jak się przeglądarka aktualizowała to po restarcie już nie mogła znaleźć tej fotki ?

Na razie to tylko takie wytłumaczenie przychodzi mi do głowy.

Był bym naprawdę bardzo wdzięczny osobie która wytłumaczy mi czy takie rzeczy są w ogóle możliwe.

(Kurp55) #2

W odpowiedzi na Twoje pytanie " Był bym naprawdę bardzo wdzięczny osobie która wytłumaczy mi czy takie rzeczy są w ogóle możliwe " Tak takie rzeczy są możliwe czego dowodem jest zniknięcie Twojego zdjęcia profilowego.

(Toulouse Kris) #3

Jestem bardzo wdzięczny osobie która odpowiedziała na moje pytania.

Czyli mogę być pewny że to żadne włamanie tylko robota Google tylko czy jest to gdzieś odnotowane w historii mojego użytkowania że to zdjęcie zostało usunięte,  no i usunąć komuś tak znienacka zdjęcie profilowe to trochę dziwne a już na pewno powinno być gdzieś odnotowane.

Dzisiaj zdjęcie a jutro co mi usuną i będzie gatka pt. “tak takie rzeczy są możliwe skoro zniknęły” litości

Myślałem że ktoś mi odpowie że takie rzeczy znikają ponieważ coś tam coś tam a nie znikają bo znikają, to żadna odpowiedz aczkolwiek dziękuję za próbę pomocy.

(Toulouse Kris) #4

Zdjęcie znalazło się pod tym adresem

picasaweb.google.com. wskazanym przez osobę na forum Google.

bo w lokalizacji “Zdjęcia Google” go nie było.

(Kurp55) #5

Postawienie właściwego pytania to minimum 50% szans na uzyskanie pozytywnego efektu w postaci rozwiązania problemu.