Zdjęcie profilowe konta Google

Witam

Dzisiaj miałem dosyć dziwną sytuację bo po włączeniu PC-ta i odpaleniu mojej ulubionej przeglądarki Google zauważyłem że “samo” zniknęło moje zdjęcie profilowe konta Google.

No właśnie czy to możliwe żeby zniknęło samo ?

Jak to zobaczyłem to od razu pomyślałem o włamaniu na moje konto ale przecież to niemożliwe bo mam dwuetapowe logowanie.

Problem w tym że nie mam kopi tego zdjęcia profilowego więc nie mogę je przywrócić bo zniknęło na zawsze. 

Tylko dlaczego tak samo zniknęło, a może przez pomyłkę kiedyś usunąłem ostatnią kopię z sieci tej fotki a potem jak się przeglądarka aktualizowała to po restarcie już nie mogła znaleźć tej fotki ?

Na razie to tylko takie wytłumaczenie przychodzi mi do głowy.

Był bym naprawdę bardzo wdzięczny osobie która wytłumaczy mi czy takie rzeczy są w ogóle możliwe.

W odpowiedzi na Twoje pytanie " Był bym naprawdę bardzo wdzięczny osobie która wytłumaczy mi czy takie rzeczy są w ogóle możliwe " Tak takie rzeczy są możliwe czego dowodem jest zniknięcie Twojego zdjęcia profilowego.

Jestem bardzo wdzięczny osobie która odpowiedziała na moje pytania.

Czyli mogę być pewny że to żadne włamanie tylko robota Google tylko czy jest to gdzieś odnotowane w historii mojego użytkowania że to zdjęcie zostało usunięte,  no i usunąć komuś tak znienacka zdjęcie profilowe to trochę dziwne a już na pewno powinno być gdzieś odnotowane.

Dzisiaj zdjęcie a jutro co mi usuną i będzie gatka pt. “tak takie rzeczy są możliwe skoro zniknęły” litości

Myślałem że ktoś mi odpowie że takie rzeczy znikają ponieważ coś tam coś tam a nie znikają bo znikają, to żadna odpowiedz aczkolwiek dziękuję za próbę pomocy.

Zdjęcie znalazło się pod tym adresem

picasaweb.google.com. wskazanym przez osobę na forum Google.

bo w lokalizacji “Zdjęcia Google” go nie było.

Postawienie właściwego pytania to minimum 50% szans na uzyskanie pozytywnego efektu w postaci rozwiązania problemu.