Zdublowane nazwy jednego użytkownika

Czy to normalne, że jako jedyny użytkownik PC zawsze muszę się logować (wyjście ze stanu uśpienia) a po założeniu nowego konta użytkownika widać 3 użytkowników do zalogowania z czego 2 są moje?

http://radko1.fm.interia.pl/szablon_obr … 0osoby.jpg

Z tego co pamiętam dublowanie kont, to problem powstały po zainstalowaniu poprawki do Visty - więcej o tym TUTAJ.

Logowanie po wyjściu ze stanu uśpienia możesz wyłączyć o ile dobrze pamiętam w ustawieniach zarządzania energią (nie pamiętam jak to się tam dokładnie nazywa w Viście).

chodzi Ci o to?? d7940d37cca869fcm.jpg

Kolega kuhar ma zupełną rację pokazując ten obrazek. Tam jak najbardziej można wyłączyć podawanie hasła przy wybudzeniu PC. Pozostaje jednak problem przy starcie PC. Wciąż widać moje dwa konta użytkownika i nie wiem po co? Przy 1 trzeba podać hasło a przy 2 nie.

Sorki za moje upośledzenie “vistowe” ale nie kumam tego.

a w kontach userów masz te 2 konta czy tylko 1??

Złączono Posta : 04.10.2007 (Czw) 14:46

a co jak usunie sz hasło ze swojego konta??

Odinstalowałem poprawki na które zwrócił słuszną uwagę Narv. Nie pomogło. Przy restarcie czy starcie PC wciąż mam do wyboru moje dwa konta i konto założone przez mojego brata.

W userach , po kliknięciu opcji “Zarządzaj innym kontem” mam swoje konto (jakby było inne) oraz konto brata, “Gościa” i “ASP.Net Machine Account”…

??

ja bym wywalił ASP.Net Machine Account i gościa jak nie urzywasz…

Sprawa zakończona. Wywaliłem all. Zostałem sam i wyłączyłem opcje logowania. Jest O.K.

Thx za helpy !