Że niby reklam nie widać

Witam! Czy jest możliwość że po załadowaniu strony jest ona tak przewinięta że niewidać reklam np. tych które daje cba.pl

Zakładając stronę na cba akceptujesz ich politykę dotyczącą reklam.

Takie sztuczne zasłanianie lub próby ich usunięcia są sprzeczne z regulaminem, który zaakceptowałeś.

Nie chcesz reklam = poszukaj lepszego serwera.

Na kilku forach internetowych widziałem skrypty blokujące reklamy na niektórych serwerach ale korzystanie z nich jest nie zgodne z regulaminem danego serwisu i wtedy można w każdej chwili liczyć się z tym, że mogą Ci konto usunąć. Skryptu na blokadę reklam w serwisie cba nie widziałem, ale jeżeli takowy znajdziesz to nie radzę korzystać ponieważ jak już wcześniej wspomniałem mogą Ci wtedy konto usunąć. Na tym forum takiego skryptu nie dostaniesz ponieważ nie pomagamy tutaj łamać regulaminów innych serwisów. Jeżeli chciałbyś nie mieć reklam na swojej stronie WWW to najlepiej poszukaj odpowiedniego serwera. Gdybyś szukał serwera to skorzystaj z forumowej szukajki bo były już pytania związane z wyborem hostingu. Możesz jeszcze przeglądnąć spis serwerów.

:arrow: Darmowe/Płatne Serwery, Webhosting +Kurs Google.

Absolutnie nie chcę łamać regulaminu! Obawiam się że źle mnie zrozumieliście. Chodzi mi czy jest w ogóle możliwość żeby strona po otwarciu była przewinięta np. do dołu i żeby miała ustawione tak domyślnie. To chyba nie powoduje złamania regulaminu bo reklamy są cały czas na niej :roll:

W css w body dajesz margin-top: *px; i zamiast * wpisujesz wartość

Wielkie dzięki :!: