Zepsuta grafika , zasilacz a może jeszcze inny problem?

Witam , tak jak niedawno pisałem dostałem komputer z allegro (zestaw). Przeszedłem sobie całe gta 4 , grałem normalnie w fife 11 aż do pewnego czasu . Pewnego dnia zaczął mi wyskakiwać komunikat o sterowniku ekranu który przestał działać ale odzyskał sprawność no i od tego momentu w gta ani fife normalnie już nie pogram . Wszystko sie wiesza , fifa schodzi do paska zadań i już meczu nie zagram. Dużo było takich tematu na Google ale w każdym pisali co innego dlatego piszę tutaj czekająć na konkretną odpowiedź. W komputerze jak sie domyślacie jest “zasilacz” marki Akyga 550 W (sprawdził bym go na zasilaczu ze starego kompa ale tam też zasilacz jest do dup*). Karta graficzna to Msi GeForce 520 GT ( wiem że na tym cieżko grac w gta4 ale jakoś dałem rade i napewno było lepiej niż teraz). Włożył bym do tego kompa moją nową karte którą już kupiłem ( Radeona HD 6770) ale boję się że “zasilacz” może nie wytrzymać , dodam że mam zamiar kupić nowy zaniedlugo. Może wy po screenach powiecie mi co może być przyczyną moich problemów , czy to karta , przez zasilacz a może coś zupełnie innego ? Wszystko oczywiscie na W7 64 bity.

screen temperatur bez uruchomionych żadnych gier itp :

tempch.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Screen temperatur gdzie w tle jest uruchomione gta 4 :

temp3o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dziwne zielone artefakty na przeglądarce :

3fsf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

aktualna wersja sterownika karty :

beztytuujdk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dodam że w komputerze jest procek amd phenom II x4 840 3.2 i 8 gb ramu

Po pierwsze to zasilacz na śmietnik chyba, że chcesz mieć problemy w przyszłości. Poza tym sprawdziłbym tą grafikę na innym komputerze. Po tym co widać, to raczej ciężko powiedzieć czy to na pewno sterownik jest winien. Wygląda mi to jednak na “umierającą” kartę.

zasilacz na pewno będzie wymieniony tylko wlasnie chcialem sie upewnic bo moge tak dokupywać czesci metodą prób i błędów i złożyć prawie całego nowego kompa zanim trafię na właściwą usterke