Zepsuta Karta Graficzna

Te forum jest tak duże tyle postów dziennie tu sie piszę więc nie będe zaskoczony jak nikt mi nie pomoże.

Otóz nie wiem czemu gry,które działały mi pięknie na max detalach teraz zacinaja mi się nawet jak dam rozdzielczość najniższą i detale najmniejsze zacina się !!

Próbowalem podkręcić kartę ale troszeczkę.

Nie wiem czy to może być powód dokupiłem 512 mb ram sdram ale mysle ze to nie w tym zecz ale jak włączam kompa to sa 2 dzwięki zmiast 1 oznacza to błód przystalosci ramu,nie wiem co to znaczy nawet jak wyciągne te 512 i zostawie 128 to tez sa 2 dzwięki?,wracajac do tematu nie wiem jak rozwiązac ten problem chyba się powiesze próbowałem wszystkiego od formata ,100000000 sterów do karty,defragmentacja,moze jakis sofcit,który sprawdzi mi czy cos się popsuło prosze pomóżcie mi,zrozumcie tyle juz sie męcze.

Nvidia geforce 4 Mx 440 witch AGp x8 64 MB DDRAM 128 Bit. :frowning: :frowning: :frowning:

A co ze sterownikami do grafy ?

Spróbuj zainstalować nowsze…

Pozatym pytanie:

A druga kość to jaka ? DDR ? Nie wolno ich ‘mieszać’ …

Również może to też być wina dysku twardego .

U brata na kompie się coś zepsuł … albo kable od zasilacza … i po prostu ścina się wszystko … (w grach)

Jaka płyta główna?

Pamięci sprawne?

Są jednego rodzaju (nie wolno mieszaać jak wspomniał już L337 Crew )?

Gdy przełozysz pamięci do innego banku dzieje się to samo?

Nie oczekuj, że będziesz grał na takiej karcie w nowoczesne gry na max detalach. Jest to już dość wiekowa karta. Podaj w jakich grach grafa się zacina ?? Czy oprócz zacinania się karty w grach wykryłeś jakieś nieprawidłowości dotyczące samej kart graficznej ??

Podaj jaką masz wersję sterowników…

grafa sie niekoniecznie sie popsuła, możesz ją zawsze wymienić :slight_smile: mam Radeon 9660 agp x8 256 ddram 128 mbit i chodzi, na początku miałem problem z grami , ale kumpel wkoncu zaówarzył że mam wyłaczone AGP :stuck_out_tongue: no i teraz jest ok, a problem mozesz miec w tym ze pluta nie obsługuje takiej ilości ram jaką ty masz włożoną :stuck_out_tongue:

Gry w które gram powtażam nie zacinały się chodziły płynnie np.call of duty,sterowników próbowałem juz masę od starych do teraz najnowszych,wrócilem do sterów jakie dostałem z kąpem ale nadal to samo.

Co do ram mam 1x128 SDRAm,1x512 SDRAm i nie są tej samej firmy,i nawet jak przełoże je do innych slotów to to samo,moja płyta toESC P4VXASD2+,zauważyłem,że jak gram to rwie strasznie jak widac więcej terenu chodż by karta nie wyrabiala ale wczesniej bylo ok?

Nawet Call of Duty 2 działalło mi płynnie ale teraz cos się stało kazda gra ,które działały płynnie się tnie.?

a co do dysku ma 4 lata baracuda 80 gig 7200 nie wiem moze to za stary dysk?

Jest taka karta? :x :stuck_out_tongue:

Jakie to są kostki? (dokładna specyfikacja obu)

Kości włożyłeś oczywiście do czarnych banków?

Sprawdź pamięci memtestem.

Przeczyść z kurzu radiator na karcie graficznej + cooler na procesorze.

Przedmuchaj slot AGP i slot na RAM’y :wink:

Call of Duty 2 ustawionym na DirecX9 przy moim R9550 się tnie . Żeby ta gra chodziła płynnie ustaw Rendering na DirectX 7. Zrób porządek na dysku, defragmentuje go. Zainstolowałeś najnowszy DirectX i stery?

wszystko przeczyscilem ale co to cooler ja mam wiatrak,a co do ram to 1 są firy good ram a drugie te 512 jakies wieksze cięższe chocby metalowe,taa wlozylem do czarnych slotów?

a jak jest tylko 512 MB włożone to co się dzieje?

Pamięci nowe, czy używane?

A jak jest 128 MB to co jest?

Sprawdź ram na błędy, dysk też sprawdź.

Dokładnie wyczyść system po sterach i zainstaluj od nowa.

A się zapytam jaką masz zasiłkę? :slight_smile: I ile Wat

56,72 te sa najlepsze do tej karty.

A tak apropo nowsze nie znaczy lepsze.

jak mam 512 to to samo jak mam 128 to tez to samo,

pamięć 128 mb sdram jest nowa a 512 uzywana.

wat mam 350,robilem juz wielka czystke z sterami,

A może skasuj BIOS baterią, i wsadź następnie tylko moduł 512. Bo tego chyba nie prólowałeś (przynajmneij nie napisaleś).