Zepsuta płyta?

Kupiłem płytę główną MSI K9NU neo , procesor athlon 300+ 64 podłączyłem wszystko i dupa :expressionless: komp się nie odpala, diody się święcą a power nie działa :frowning: Już nie wiem co mam zrobić, próbowałem na wiele sposobów podłączyć i dupa.

System może nie chcieć wstać po zmianie mobo. Format i postaw go od nowa

Chodzi mi o to, że podłączyłem wszystko no i dupa komp nie chodzi, nic czarny ekran, wiatrak na radiatorze się nie kręci :expressionless: konkretna lipa poprostu :expressionless: A najbardziej dobijające jest to, że kupiłem te częsci dzisiaj w sklepie arest we wrocławiu ; o

jeżeli jestes pewny że płyta jest uszkodzona to daj do serwisu niestety.

współczucie :frowning:

Tego pewień nie jestem, bo jak podłącze kable od Diod, to się świecą, czyli jakieś napięcie jest na płycie, więc w czym tkwi problem, że nie chce się odpalić?

a napewno wszystko dobrze po podłaczałeś?

ale mi się wydaje że jak jest martwa płyta (tylko diody się świecą) to idź do sklepu gdzie kupiłeś, a jak to porządny sklep to na miejscu sprawdzą czy działa.

Hmm, no diody się świecą, jeżeli dalej nic nie będzie działać, to w poniedziałek odwiedze sklep. Najbardziej boli mnie to, że kupiłem to dzisiaj, a to nie działa :expressionless:

nie martw się…może to jakaś fabryczna wada…

czasem zdarzają się takie…

jesteśmy z tobą :):):):slight_smile: 3ym się

jestem taki zły, tak się cieszyłem że sobie podłącze nowego kompa, a tu lipa :expressionless:

Słyszałeś sygnały dzwiękowe, zrób reset biosu komputer musi być odłączony od 230 zworka CCMOS z 12 na 23 odczekaj minute i z powrotem na 12 lub wyciągnij baterie na 10 min

sygnałów dźwiękowych nie było.

Powkładaj wszystko od nowa, i zresetuj bios.

Podłączyłem ten nowy zasilacz do starej płyty głównej ECS k7VZA z Duronem 650mhz i odpala się ładnie zasilacz itd. Więc nie sądze aby była to wina zasilacza.

A slot AGP?

Ta plyta ma AGP x2 (3.3V) oraz AGP x4 (1.5V).

Jaka masz karte? Zwroc na to uwage.

pozdr.

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 22:43

sorry

to nie ta plyta

zwroc uwage na pci-e i jesli korzystasz z trybu dual channel, to zmien sokety tak, aby z tego zrezygnowac…

o to zestaw który nie działa po podłączeniu żeby wszystko było jasne:

  1. Zasilacz MODECOM MC - 350 - 350W

  2. Karta muzyczna SB Audigy 3 OEM

  3. Napęd DVD RW NEC ND-3570A

  4. Dysk SAMSUNG HD080HJ - 80GB, 8MB, SATSA II

  5. Płyta główna MSI K9NU NEO-V

  6. Grafika PCI express ASUS 7300GS 128MB

  7. Procesor AMD Athlon 64 3000+/AM2 BOX

  8. Pamięć DDR-2 KINGSTON 1024/533 C4 Dual

  9. Obudowa I BOX Orion 883s bez zasilacza

Płyta główną z prockiem nie odpala nawet jak są odłączone części typu dysk twardy, karta graficzna…

BTW: Najgorsze jest to że jak oddam ją do serwisu, to zapewne będe czekał do 21dni roboczych :expressionless:

mozesz do 7 dni oddac/rozmyslic sie plyte to twoje prawo jako klienta

Pójde do serwisu, powiem że podłączyłem zgodnie z instrukcja i nie działa i chce aby wymienili ją na nową i koniec.