Zerwanie umowy z Neostradą TP c.d

Znalazłem coś takego na str. Urzędu Komunikacji Elektroniczniej

Info stąd http://www.urtip.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead03&news_cat_id=69&news_id=1682&layout=1&page=text

I chciałbym przejść na Aster. Czy to w końcu jest możliwe czy nie jest? :oops:

Z tego jasno wynika, że tak - od 15.02 jest nowy regulamin neostrady

Przecież o tym było głośno. Można było zrezygnować do 14.02 bez żadnych konsekwencji. Teraz to już przepadło z tego co mi wiadomo. Wielu ludzi skorzystało z tego przywileju i co poniektórzy (moi znajomi) żałują. Ale to już jest całkiem inny temat.

ja wlasnie miałem zrezygnowac i podpisac z nimi nowa umowe… tylko brak czasu nie pozwoliłmi sie tym zająć :frowning:

a co do operatora : wybrałbym chello jakby gdzies w poblizu były skrzynki UPC (mimo ze mieszkam w wawie i to w centrum jednej z dzielnic to niestety… nie ma :frowning: )

BTW nawet Astera nie ma koło mnie :frowning: Ale aster ma jednego kruczka… jestes podpiety do wewnetrznej sieci aster i jesli korzystasz z programow p2p to wiekszosc nie chodzi: emuł, soulseek… - jedynie torrenty idą… Wynika to z faktu ze porty sa poblokowane…

PZDR

aster? Poblokowane porty?? nigdy o tym nie słyszalem jedynie co jest to w tej tańszej opcji nie ma ip publicznego i w p2p zawsze jest lowid ale w droższych opcjach aster chyba powinno wszystko smigac ??

a apropo promocji sam skorzystalem i żałuje ;( i każdy kto przełączył się np do netii żałuje bo to syf jakich mało ;] mi na szczęscie udalo sie zrezygnowac i czekam na podlaczenie neostrady ;]

sam znam wielu takich co zrezygnowali na rzecz netii a później przepraszali się z tp i powrócili do neo

asterisk Czyli moge zerwać umowe tak?

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 15:56

PS. Chciałbym zauważyć, że to jest info z dnia 11 stycznia… :?