Zerwanie umowy z tp jest jakiś sposób? (umowa 2 lata)

witam niedawno niestety bo 2 miesiące temu podpisałem umowe z oszustami z tp :confused: mam co prawda internet 1 mb który często przerywa ale chciałbym z nimi zerwać i podpisać z connectą bez limitów ściągania (czyli nawet jak ściągam moge mieć 10mb/s internet:D) kolega ma to ściąga 1500 kb/s zazwyczaj a nawet i więcej cena 49 zł szok :shock:

wiem że jest za to kara prosiłbym o podanie ceny i czy jest jakiś sposób nanich :] np. jak internetu przez pare dni nie będzie można napisać do nich coś w tym stylu że “tp niespełnia żądanych usług,ponieważ czuję się oszukany proszę o zerwanie internetu bez większych kosztów” da się ich tak oszukać czy coś??

nieprzeczytałem że connecta jest tylko w dużych miastach :confused: proszę o propozycje internetów na wsiach (mam internet światłowodowy)

  1. EDIT się robi a nie post pod postem.

  2. Za oszustwo można iść do paki…

  3. Prawdopodobnie bedziesz musiał zapłacić za reszte czasu trwania umowy.

  4. Licz na to że wprowadzą nowy regulamin i wtedy go nie przyjmij bez kosztów.

Poszukaj coś na stronie netii wiem że jak się chce zerwać umowę i podpisze się z nimi(netią)to oni koszt zerwania umowy ponoszą za nas taki chwyt marketingowy słyszałem też że przy innych operatorach jest podobnie ale nie u wszystkich ale nie jestem pewien sprawć lepiej