Zerwanie umowy z TP

Witam.

Mam pytanie. Czy jeśli zerwę umowę neostrady (chcę to zrobić gdyż posiadam neo 128… ) i chcę podpisać kolejną umowę z nimi (gdyż w mojej miejscowości nie mam innego dostawcy internetu) to czy muszę czekać jakiś okres czasu zanim to będę mógł ją podpisać? Pytam, iż słyszałem, że trzeba odczekać miesiąc zanim będzie można podpisać kolejną umowę.

Proszę o odpowiedź :wink:

Pozdro :slight_smile:

Najlepiej przepisz telefon na inną osobę z rodziny, wtedy umowa z neostradą automatycznie się rozwiązuje i podpisujesz nową :slight_smile: kumpel tak zrobił i zamiast 512 ma 1024

Niestety to już niedziała od 1 grudnia 2006, zmienili regulamin wewnętrzny.

Rozwiązać umowe teraz możesz ze względu na zmianę regulaminu.

Ale jeśli chodzi o zmianę opcji, to wystarczy zglosić chęć migracji - podpisujesz aneks do umowy i po ptokach.

jak sie rozwiaze umowe a ma sie do konca np rok to nie mozna skorzystac z aktualnych cenników neostrady i zamówic 1 MB za 28 zł. ceny beda stare. niestety regulamin jest taki a nie inny i tak mowiia w błekitnej linni.

Mam taką samą sytuację jak Mav tzn. neo 128 którą bym zmienił na większą i mieszkam w małej miejscowości gdzie nie mam innej alternatywy.

No tak. Załóżmy że podpisze aneks do umowy na opcję 1024. I ile będę w takiej sytuacji płacił gdy przedłużę na 12/24/36 miesięcy ??

I niech mnie ktoś upewni czy neostradę można zerwać do 15 lutego bez konsekwencji z powodu nie akceptacji regulaminu ??

eGreko założenie jest poprawne odnośnie podpisania aneksu jeżeli do końca umowy masz nie więcej jak 90 dni a nie mniej jak 30.Natomiast zerwać umowę możesz wyłącznie do 14-stego lutego gdyż od 15-stego wchodzi nowy regulamin i cennik.

W moim przypadku do końca umowy pozostaje 10 miesięcy. Czyli mogę zmigrować na 1024 ale płacił będę cenę według starego regulaminu.

Co jest w sytuacji zerwania neostrady poprzez nie akceptację regulaminu z numerem telefonu ??

Opłat będzie zgodnie z cennikiem bez promocji czyli prz aneksie na 12 miesięcy 168,36 a przy aneksie na 24 miesiące 137,86 (za opcję 1024).

Do 14 lutego możesz zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji finansowych ale nie będziesz mógł skorzystać z ofert promocyjnych, które trwają do 30 kwietnia.

Witam! !!

jesteś pewien że nie można będzie korzystać z tych promocji?? skąd to wiesz, ja właśnie chciałem wykorzystać okazje zerwania umowy i założyć 1024 w promocji za 33zł na 3 miesiące i 66zł po 3 miesiącach na 24miesięczną umowę… a po przeczytaniu Twojego postu mina mi zrzędła…:frowning: :frowning:

jak nie da rady tej promocji to musze męczyć sie na 128…jeszcze 9 miesięcy… a aneksu nie podpisze bo nie mam zamiaru płacic więcej za neta

z drugiej strony kto wie jakie promocje będą we wrześniu-październiku, pozatym ze wszelkiego rodzaju promocji można korzystać już 90 dni przed końcem umowy, czyli 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy…, może jakoś wytrzymam