Zespoły rockowe

Tak, to jest rock, czasami nawet poprock, chociaż z cięższymi akcentami (zdaży mi sięgo posłuchać).

Ja raczej słucham tych najcięższych odmian rocka. Kocham Death Metal, bardzo lubię Gothic, lubię Black Metal (ale czy to w ogóle jeszcze rock jest?).

Jason X , czy naprawdę te kapelki które wymieniasz są tak mało znane? Co prawda nie słyszałem 3 z wymienionych prze Ciebie, ale znam sporo ludzi którzy słuchają takiej muzy i te kapele są dosyć znane. Jeżeli lubisz naprawdę dobry industrial, to polecam Dead Man’s Dill, GGFH albo Jesu - tylko pochowaj żyletki :twisted:

Rammstein, Queen, Scorpions

PZDR

Linkin Park grają Nu-Metal.


  1. Pink Floyd

  2. The Who

  3. Led Zeppelin

  4. U2

  5. Aerosmith

  6. Europe

  7. Bon Jovi

  8. R.E.M.

  9. Queen

Rammstein to nie rock, to industrial.

jak Depeche grają rocka to ja jestem Jimi Hendrix :rotfl:

to moge juz tak do Ciebie mówić :smiley: bo kolega pewnie tak bedzie twierdzic :rotfl:

A więc nowy gitarzysta wszechczasów się nie narodził :smiley:

kolega stoow chyba lubi grupe Iron Maiden :smiley: bo sądząc po avatarze który jest okładka płyty Brave new world grupy Iron maiden :smiley:

Nie ja nie lubię Iron Maiden, ja Iron Maiden kocham :smiley: A z okładką to idealnie trafione :slight_smile:

genialna płyta, o wiele wiele lepsza niż Virtual 11 IMO

wokal Brucea Dicknsona jest niesamowity… a muzyka jaką grają w The Nomad to istna szajba :peace:

A Dream Of Mirrors to jest poezja… Virtual XI było “inne” bo to już inny wokalista, ale płyty The Number Of The Beast nic nie przebije :slight_smile:

Tak na marginesie mam na kompie 20 avatarów-każdy z inną okładka, czasem będę sobie zmieniał :stuck_out_tongue:

Fakt. Depeche Mode nie grają rocku. Mój błąd. Sorry.

no ciekawy kawałek… lyriczny jak Blood Brothers IMO

ale ja wolę te żywsze… Out of the Silent Planet :lol: The Wicker Man i inne takie… a nowa płyta mi się już tak nie podoba, Paschendale jedynie ma fajny klimat 8)

Jesli coś szybkiego to Be Quick Or Be Dead z płyty Fear Of The Dark, zresztą to była pierwsza piosenka Maidena jaką usłyszałem… i mnie urzekło :lol:

ja jakoś nie mogę się przekonać do tych pierwszych kroków Ironów :smiley:

z tamtych czasów to jedynie Jego Rockowa Wysokość Ozzy Osbourne :peace: :spoko:

a z płyty Fear of the Dark to lubię najbardziej te spokojniejsze kawałki jak właśnie ‘fear of the dark’ :slight_smile:

Ozzy… Shot In The Dark jest niezłe.

widze że koledzy wiedzą cos na ten temat i bardzo dobrze :smiley: bo ja także kocham sluchac Iron Maiden :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i musze powiedziec ze plyta brave nwe world jest calkiem calkiem :smiley: jedna z lepszych jakie zagrali

no jest wyborne… ale ja najbardziej lubię album Bark At The Moon :!: szczególnie kawałek ‘waiting for darkness’

Ozzy jest the best :lol:

Czuję się urażony :stuck_out_tongue: Ja wiem wszystko! :smiley: