Zestaw 3000zł - zasilacz?

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= … R2+4GB+D10

Corsair 550W w zupełności wystarczy, nawet zasilacz 500W dał by sobie radę :slight_smile:

A czy ja gdzieś napisałem że to nie jest konsola do grania? Jasno napisałem iż xbox i ps3 udają że mogą zastępować pc’ty i właśnie to jest kompletna bzdura. Od początków swego istnienia konsola była zupełnie odrębną gałęzią od pc i kontynuatorem tego trendu jest właśnie Wii, nie ma super grafiki, dysku twardego, fajnego odtwarzacza filmów… nie udaje czegoś czym nie jest. W tych zastosowaniach typu “centrum multimedialne” energooszczędne HTPC też są lepsze od “mega-wypaśnych-konsol”…

Jeśli ktoś ma pieniądze i woli iść na łatwiznę to jego sprawa, nie bez powodu wymagające rozwiązania zmuszają do myślenia…

to samo mozna powiedziec o komputerze, podlacz go do 42 calowego telewizora zeby fajnie sie gralo. co za roznica czy do 22 calowego monitora podlaczysz kompa i bedziesz gral czy konsole ? zastanów sie chłopcze, roznicy nie ma, a zwiekszyc zabawe mozna poprzez wielki telewizor, ale to samo tyczy sie kompa

Widzę, że rozmowa jest nie na temat :o

Ponawiam pytanie -

I w czym są lepsze - bo z tego co widzę są na magistrali 1060mhz ale w cl5. Nie lepiej mieć magistrale 800mhz w cl4? Pytam bo nie wiem :smiley:

qwerty123-64 - po pierwsze nie mów do mnie “chłopcze” bo nie wiesz ile mam lat (znając życie osoby które tak piszą same są “chłopcami” :? )

Po drugie naucz się również czytać - pisałem już dwa razy w tym temacie, że nie kupuje komputera do gier…wiec chyba bardziej przydatny jest od konsoli która mimo wszystko jest przeznaczona do gier. Wypowiedzi nie na temat mnie denerwują - jak nie masz niczego ciekawego do napisania to nie pisz - rada na przyszłość 8)

To wszystko zależy jak mocno chcesz kręcić procesor. Takie Patrioty llk robią 800MHz przy CL4 i 1000MHz przy CL5 więc nawet do OC bd się nadawały. Poza tym wydajność ze zwiększenia częstotliwości pamięci operacyjnej nie jest tak strasznie widoczna, a w Intelu nie patrzy się za bardzo na opóźnienia. Dlatego dobre pamięci 800MHz CL4 Ci starczą (nawet jak w przyszłości planujesz kręcić).