Zestaw dla kolegi wady i zalety?

Mam i SDRAM i DDR i DDR2 Kingstone 8) I nie mam powodów do narzekań.

Brzmi tandetnie. To tak jakby otworzyć firmę samochodów “GoodCar”. Brzmi jak seria najgorszej jakości produktów “Dobre i tanie” z jakiegoś supermarketu. :lol:

Nie jestem Twoim kolegą drogie dziecko neostrady.

Których na przykład?

DraaK - zanim coś wyplujesz ze swojego umysłu przemyśl to, proszę :slight_smile:

a co w niej złego???

dziecko neostrady to jest dobre. Komputer po raz pierwszy zobaczyłem i grałem (przeszło 20 lat temu) gdy ciebie jeszcze (najpewniej) nie było na świecie dzieciaku, a “sieć” odwiedzam kiedy jeszcze najpewniej sam nie miałeś komputera nie wspominając o internecie tj. od 1998 roku.

brzmi tak według ciebie bo jak wspominałem nie myjesz uszu a w dodatku nie znając się na rzeczy wypowiadasz się nieuku. To, że coś działa bez zarzutu nie znaczy, że jest dobre sam miałem w zamierzchłych czasach Kingstony SDR) może znaczyć, że jest przeciętne w końcu celerony też działają bez zarzutu tylko nie słyszałem żeby je ktoś polecał. Po za tym Goodram wprowadził ostatni serię 900PRO - świetnych do OC i tanich pamięci. Kingston marka istniejąca od lat, znaczeni dłużej od Wilk-a

ostatnio (od jakiś 2-3 lat) czegokolwiek specjalnego.

EJ spokojnie! może mi odp a nie ciągle kłótnie? :evil:

Bierz 3600+, spokojnie sobie go podkręcisz na poziom 4000+. Zaoszczędzone ~20zł możesz dołożyć do czegoś innego, np: chłodzenia procka.

kingston robił bardzo dobre moduły z rodzin:

a) sdram dimm

b) sdram ddr

w przypadku ddr2 są już tylko dobre, nic poza tym. oc zdecydowanie wyższe uzyskasz na a-datach, goodramach.

Lepiej te 20zł dołożyć do wyższego mnożnika

Zawsze będzie coś więcej jak proc załapie nisko walla

Próbujesz mnie obrazić i przez internet - podstawowa cecha dzieci neo. Wobec powyższego Twoje tłumaczenia o wieku i stażu komputerowym/internetowym nie mają nic do rzeczy. Zachowujesz się jak jedno z nich. I jesteś żywym dowodem, że to nie są tylko trzynastoletnie dzieci.

Ciekawe, czy teraz wciąż wychodzi z Ciebie dziecko neo, czy tym razem zwykła ciota.

Możesz jakoś udowodnić swoją niezwykle twórczą tezę?

Kozaczyć przez sieć każdy potrafi.

Nie wiem, czy wiesz, ale to jest forum dyskusyjne. Służy do wymiany myśli, poglądów i porad.

Nie odradziłem nikomu Twoich ukochanych GoodRam’ów, tylko wyraziłem swój pogląd w tej kwestii, gdy ktoś zaczął źle pisać o Kingstone’ach.

I naucz się pisać zrozumiale, bo wielu Twoich zdań nie da się zrozumieć. Chyba połykasz wyrazy, np:

A wracając do tematu - nie doradzam nikomu niczego. Na testy patrzę z przymrużeniem oka, widziałem już dość naciąganych i sponsorowanych. Nie podkręcam, więc kości do OC nie potrzebuję. A bardziej od cyferek liczy się dla mnie renoma firmy, to od jak dawna istnieje i ilu ma zadowolonych klientów. Dlatego, gdybym kupował coś teraz wybrałbym Kingstone, a GoodRam’ów nie chcę nawet za darmo.

jeżeli uważasz, że wytykanie twoich błędów i niewiedzy za obrażanie Ciebie to gratuluję. A że robie to przez internet wynika z tego że nie mamy ze sobą jakiegokolwiek innego kontaktu - z czego się nie zmiernie cieszę staram się unikać takich ludzi. A skoro uznajesz za dziecko neostrady ludzi którzy obrażają się przez sieć to co powiesz o sobie skoro sam w istocie nazywasz mnie ciotą, czy przypadkiem nie sam nim nie jesteś- dzieckiem neo. Niestety jest to właśnie częsta przypadłość dzieci neostrady zauważanie u innych to czego się u siebie nie zauważa mimo niejednokroć występowania wady w większej postaci.

A możesz doprecyzować którą z moich tez miałbym uszczegółowić?

Goodramy nie są moją ulubioną marką są producenci którzy produkują częstokroć lepsze pamięci (np. G. skill, Mushkin) to że poleca się goodramy wynika ze świetnego stosunku ceny do OC ale to dotyczy określonych modeli pamięci. Po za tym nikt nie pisze źle o Kingstonie, to jest obecnie firma jak każda inna, taki szaraczek niczym nie wybijający się z tłumu. A skoro za tą samą cenę co ma Kingston są lepsze pamięci to poleca sie właśnie Goodramy czy A-data - ale ty będąc zacofanym w tym zakresie zaczynasz nagle wypisywać o Kingstonach wychwalając je mimo że to obecnie marka jak wiele innych a tym samym ujawniać swoją niewiedzę, co absolutnie nie przeszkadza ci zabierać głos w tym dziale.

nie chyba połykam wyrazy a je połykam - wynika to z mojej dysekcji którą staram się zwalczyć np. poprzez zainstalowanie słownika polskiego do FF, czy powtórnie przeczytanie swoich postów przed wysłaniem- jeżeli połykam wyrazy to dlatego, że sie spieszę i nie czytam dwakroć przed przeczytaniem.

jeżeli chodzi o sponsoring recek to dość wspomnieć benchmark.pl i Gigabyte ostatni w przeglądzie płyt z 650i wygrała znowu płyta Gigabyte-a, choć akurat z tą oceną się zgadzam. Poza tym jeżeli jakiś produkt notorycznie jest wyróżniany w polskich i zagranicznych serwisach to znaczy, że jest dobry nie można wszystkich przekupić. Jeżeli chodzi o firmy od lat to co powiesz na “Korsarzy” (niech ktoś mu wyjaśni o którą firmę chodzi), G. Skill, OCZ , Crucial no ale skąd taki nieuk jak Ty może o nich wiedzieć.

No ja osobiście bym się cieszył gdyby ktoś podarowałby mi Goodram-y 900Pro, które są na kościach Micron D9 i PCB - a ponieważ jesteś nieukiem i kompletnym ignorantem to wyjaśnię PCB firmy BrainPower to obecnie najlepsze płytki pod pamięci, a Micron-y D9 to najlepsze kości ram-u no ale skąd taki zacofany człowiek jak Ty może to wiedzieć.

Forum jest do wymiany poglądów ale nie dział Hardware, Sterowniki ty przychodzą tacy którzy mają problem, pytanie i tacy którzy posiadają wiedzę o sprzęcie - ale ty oczywiście próbujesz zabłysnąć wiedzą -ośmieszając się. Tu ludzie przychodzą by zapytać jak najlepiej wydać ciężko zarobione pieniądze nie wysłuchując takich bzdur jakie ty wypowiadasz.

A w gwoli wyjaśnienia inwektywą (wiesz co znaczy to słowo czy musisz zajrzeć do słownika) “ciota” nazywa się pederastów względnie osobników płci męskiej wykazujących cechy osoby zniewieściałej. I kto tu kozaczy? kto się dorwał do internetu i teraz wszystkich próbuje zażyć?

A ja pierwsze słysze że pamięć można kręcić :shock:

Tą o nie myciu przeze mnie uszu. Skąd czerpiesz swoją wiedzę, o przemądry?

Dwukrotnie tak napisałeś. Tylko to uznaję za próbę obrazy i to przez to nazwałem Cię dzieckiem neo. I zdania nie zmienię, bo nadal się tak zachowujesz :slight_smile:

Nie nazwałem Cię tak nigdy. Spytałem tylko. A już jak Twój prześwietny i genialny umysł to zinterpretował, to Twoja sprawa :slight_smile:

Co do wytykania mi błędów i niewiedzy, nie kłócę się.

Napisałem już czemu wybieram Kingstone i nie będę Tobie specjalnie tego powtarzał. Jeśli nie byłeś tego w stanie zrozumieć od razu, to za drugim i n-tym razem tego nie zrozumiesz :slight_smile:

Niczego nie wychwalam, nie napisałem, że komuś polecam Kingstone, nie napisałem, że są lepsze od GoodRamów, czy jakichkolwiek innych kości. Wyraziłem tylko swoje poglądy nt. tego, że Kingstone nie są takie złe, jak o nich niektórzy (niejednokrotnie z pogardą) piszą. Przynajmniej w zastosowaniach, do których ja ich używam.

Czytaj ze zrozumieniem, proszę :slight_smile:

Więc się nie spiesz, tylko pisz po polsku. Zamiast siedzieć przed kompem od przeszło 20 lat lepiej było się nauczyć pisać :slight_smile:

Nie da się temu zaprzeczyć. Mi chodziło o jednostkowe wypadki. Albo branie do testów produktów różnych firm, ale w tendencyjny sposób (np. starszy model jednej firmy i nowe model innych - wiadomo, że starszy nie wygra). Co nie znaczy oczywiście, że twierdzę, że wszystkie recenzje są sponsorowane, a testy ustawione. Mówię, że je traktuję z przymrużeniem oka.

Dziesiąty raz piszę, że nie błyskam wiedzą tutaj. Gdyby jakiś ignorant Twojego typu mnie nie sprowokował, to bym się tu nie wypowiedział.

Czyżby DraaK?

Ponieważ nie sądzę, aby mój przekaz był w stanie skruszyć kości Twojej czaszki i dotrzeć do Twojego arcywspaniałego i najmądrzejszego na świecie umysłu, mimo, że celowo stałem się pisać w sposób prosty, i na wszelki wypadek nie używać słów dłuższych niż sześcioliterowe, żeby Ci się czasem obwody nie przegrzały, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Z mojej strony EOT.

Pozdrawiam :slight_smile: