Zestaw dla początkującego pilota: dron Parrot ANAFI i blaszak do rozbudowy w przyszłości :)

W przerwach pomiędzy lataniem, np kiedy ładujemy akumulatory - można sobie pograć na komputerze - ale tylko w te gry, które ruszą na wbudowanej grafice (np CSGO). W przyszłości, kiedy ceny kart graficznych spadną, będzie można dokupić np GTX1080 TI i drugi moduł RAM :wink:

Link do koszyka: https://www.x-kom.pl/lista/slhl0clud

ps. Po prostu obecnie ceny kart graficznych są z Kosmosu, nie warto w nie inwestować. Moim zdaniem dron jest fajnieszy i zapewni znacznie więcej zabawy (po za tym latanie na świeżym powietrzu jest znacznie zdrowsze niż siedzenie przed komputerem) :wink:

Januszku zaszalej i dodaj jeszcze chłodzenie procka, bo nie ma w tej chwili :slight_smile:

1lajk

Zaszalałem bardziej :stuck_out_tongue_winking_eye:

Rozwalił system ! Tylko brakuje dodatkowych akumulatorków dla drona, zawiodłeś mnie.

1lajk

Done :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przecież wrzucił 4 wentylatory na podstawce Parrot :smiley:

1lajk

Mi @Kristov_pl nie przepuścił podobnego zestawu rok temu… :frowning:

ej to nie ja odrzuciłem Twój zestaw :slight_smile: to wynik pracy jury i niespełnienia warunków regulaminu

1lajk

Ej, no jak tak można, zmieniać tak fajny zestaw??
:wink:

Dura lex sed lex, jak mawiali Rzymianie, regulamin :stuck_out_tongue_winking_eye:

To jest karygodne !!

Dobrze, że dron został to można przelecieć kilka osób :slight_smile:

1lajk

Podjąłem “patriotyczną” decyzję o tym, że nie będę głosował na swój zestaw :wink:

1lajk

Niesamowita decyzja… :stuck_out_tongue: Masz mój głos, pamiętasz co masz zrobić z dronem ? :wink:

1lajk

Pewne rzeczy muszą pozostać niedopowiedziane :wink: btw. dron nie jest nagrodą a mnie na parrota nie stać, więc koniec końców może być problem z ten-teges :wink:

Aaaauuuu, b360m do procesora z dopiskiem K!!!

Spokojnie, będzie działać :wink:

A jak nie będzie to zostaje dron - ten latać będzie

Czy dron wyposażony jest w system 3xP (przyleć, podaj, pozamiataj)? Jak tak, to oddam drugi głos :wink:

Jak wygra to będą jaja !

Jaja? Przecież jest chłodzenie na CPU… :wink: