Zestaw do 800 zl

Umiesz czytać? Patrioty LLK za 117zł!

Nie zwykłe!

On pisze o Patriot DDR2 PC6400 1024MB 800MHz CL5.0 a te są zwykłe.

Właśnie o to mi chodzi. Daje link do zwykłych, kiedy my mówimy o LLK.

Mugł byś zaoszczędzić jeszcze troche i kupić lepszy zetaw,tak za jakieś 1200zł. :slight_smile:

http://www.agito.pl/ddr_2/patriot_ddr2_ … 25009.html

Są też llk, tylko że taktowane niżej.

szalkowski , chodzi nam dokładnie o pamięci: Patriot LLK 2x1GB 800MHz CL4. Jak w opisie są wszystkie te parametry to to są te pamięci o których mówimy.

No i czekamy na jakiś tańszy sklep… :slight_smile:

mirra273 , tak można w nieskończoność… Za te 900zł to jest przyzwoite minimum, taniej już się raczej nie znajdzie, a szalkowski chyba chciałby najtaniej jak się da, ale wciąż sensownie.

Lecz za ok. 1000zł. można kupić niezły zestaw

beztytuuhw2.th.jpg

No a dopłacając kolejną stówkę można mieć płytę na p45 i tak dalej. W takim razie podstawowe pytanie: szalkowski ile jesteś w stanie wydać na te części maksymalnie?

Witam. Ja juz wszystko zamowilem w czwartek :slight_smile:

Palit XpertVision GeForce 9600 GT 512MB DDR3 2xDVI PCI-E BOX (opis) 292,00

Intel Core Duo E2180 2.00 GHz BOX (opis) 179,00

Gigabyte GA-P31-DS3L (opis) 158,00

Modecom MC-350 350W (opis) 79,00

Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK (opis) 117,00

Kurier UPS 20,00

Razem: 845,00

Kupilem tak jak mi radziliscie .

Zakupy zrobilem w agito… ceny plyty glownej i karty graf zostaly obnizone … teraz tylko czekac na przesylke

I jeszcze pytanko. Jesli podkreci sie ten moj procesor do 3.0 w biosie to traci on gwarancje? I czy dziala tak jakbym mial w kompie p[rawdziwe 3.0 ? :slight_smile:

niby po o/c traci się gwarancję ale jeszcze muszą Ci to udowodnić :stuck_out_tongue: po samym procku tego nie stwierdzą

tak, będziesz miał prawdziwe 3,0GHz w budzie :slight_smile: poprawa wydajności jest zauważalna :slight_smile:

Już się bałem jak czytałem, że coś źle zamówiłeś, ale na szczęście wszystko git. :slight_smile:

Jak kręcisz z rozsądkiem i patrzysz na temperatury, to się nic nie powinno stać, poza tym jak to napisał efazeti , najpierw muszą udowodnić, a to raczej ciężko. :slight_smile:

3GHz działają jak 3GHz, ale niewielka różnica będzie co do mocniejszych procesorów, ze względu na chociażby pamięć cache czy chociażby proces technologiczny. Ale ogólnie to będziesz miał 3GHz. :slight_smile:

Wystarczy oscylator, nie trzeba mieć cudów na kiju, ale zwykle nikt nie wnika czy było podkręcanie, chyba że poda się 2V na CPU i styki sie przebarwią.

Witam! Ja tez chcialbym zmodernizowac komputer :slight_smile: na modernizacje mam 1200-1300zl. Myslalem nad takim kompem:

Plyta glowna: Asus P5Q albo MSI P45 NEO3 FR

Procesor: Intel Core 2 Duo E 8400 2x3.0 GHZ

Karta graficzna: ATI Radeon HD4850

ramy: jakies 2 GB ddr 2 bo 1,5gb mam w starym kompie

Co o nim sadzicie?? Pozdrawiam.

Płytę bierz od MSI.

zrób tak jak w tym temacie który założyłeś

viewtopic.php?f=21&t=266587#p1774874

te 1,5 najprawdopodobniej będziesz musiał wyjąć, bo nie będą współgrały z tymi nowymi(zwolnią nowe)

A i jescze jedno pytanie. Czy wystarczy do tego sprzetu zasilacz Chieftec 400W ?? Czy trzeba kupic nowy?? Ramy powinny wspolgrac, bo je niedawno kupywalem. Tylko nie wiem z czego one sa chyba kingstony.

pewnie seria gps ?

bedzie trzeba wymienić, na chociażby ocz sxs 500w rev.2 lub corsair 520w

i będą już na przyszłość

Witam. Mam pytanie… Co prawda jeszcze sprzetu nie mam… i jak narazie nawet nie zostal do mnie wyslany ;/ ale chcialem sie dowiedziec jak wsadzic ten ram patriota. 1101155_cequD3jIxtx8w_mthumb.jpg

wkładasz albo w żólte albo w czerwone, bez różnicy

tylko włoż w ten sam kolor żeby działały w trybie dualchannel

Witam ponownie. Pisze z nowego komputera, ale mam problem. Sam go zlozylem (prawie) bo musialem oddac do serwisu komputerowego bo jakis kabelek zle wpialem :stuck_out_tongue: Jednak problem jest taki ze powiedzieli mi tam ze ten zasilacz ktory mi poleciliscie jest do dupy i karta graficzna moze mi sie spalic od niego i zebym jak najszybciej wymienil na 420 . Mozecie mi powiedziec jak to jest?

Tzn który polecony przez nas zasilacz? :expressionless: