Zestaw do gier do 3000 zł

Nie opłacalne w tym momencie.

Po co taką drogą budę. Lepiej kase dac na cos innego. Ale to wg gustu.

Nie opłaca się, bierzemy 8800GTS 512MB podkręcamy takty do wartości 9800GTX i mamy to samo a cena dużo mniejsza.

Gdy są na to pieniądze,to jest opłacalne. Ale oczywiście,można wziąć 8800GTS za 670 zł w esc.pl, lub za 550 zł na Allegro.pl, wcale nie mówię,że nie, ale skoro są pieniądze,to niby dlaczego nie 9800GTX?

Gdyby napisał,że chce kartę dźwiękową,czy myszkę,klawiaturę,słuchawki,głośniki,lub cokolwiek innego, to dałbym Antec Three Hundred i 200 zł by zostało :wink: Ale,że o nic takiego nie prosił,to dałem świetną budę za większe pieniądze :wink:

W dniu 08.06.2008 , o godzinie 22:20 został dopisany post przez Rubcil

A na 9800GTX możliwość OC jest zablokowana,tak? :wink:

Myślisz że jak podkręcisz 9800GTX to 8800GTS po o/c nie dogoni go ?? jesteś w błędzie.

A gdzie tu była mowa o 8800GTX? -.-

Nie rozumiem o co chodzi :expressionless: Poza tym 9800GTX ma ponoć słabsze(mniej krętliwe) pamiątki od 8800GTS, przez co po o/c brzydko wychodzi, że tańszy wariant tej samej karty jest szybszy…

Darth Rex, Scorpio, co to w ogóle za brednie? :wink: Ja przecież powiedziałem,że oczywiście,że można zaoszczędzić i wziąć 8800GTS’a, ja po prostu dałem 9800GTX, po to,by dopełnić budżet,bo jest LEPSZY. I przestańcie mnie rozśmieszać tym,że 8800GTS jest lepszy od 9800GTX, co prawda 9800GTX ma luźniejsze timingi pamięci, ale ma kilka udogodnień pozwalających na wyższe oc,niż na 8800GTS. Fakt, mogłem podać 8800GTS, jako znacznie tańszą alternatywę,mój błąd.

To może wymienisz te udogodnienia, co?

Inne PCB, dodana obsługa Triple-SLI i dołożono drugą wtyczkę zasilającą to te udogodnienia :lol:

Mój znajomy podkręcił 8800GTS 512MB do 820/2050/2410 MHz czyli tyle samo co 9800GTX robi.

Ale takt w takt 9800 będzie wolniejszy.

Tak sobie tłumacz :wink: Nie zamierzam Cię uświadamiać,żyjcie sobie w tym świecie niewiedzy,ja już jutro wracam na PCLab, bo mi konto zawiesili,właśnie dzięki takim ludziom jak Wy,głoszącym brednie,a ja nie jestem w stanie tego akceptować :wink:

To nie zależy od systemu, explorer (i jakikolwiek jego odpowiednik w innych systemach operacyjnych) nie może być wielowątkowy bo to program obsługujący operacje i/o główne na dysku twardym…

Wymieniłem z resztą przykład gdzie wiele wątków jest wykorzystywanych… Co do obsługi wielowątkowych programów to xp radzi sobie z tym już bardzo dobrze, vista pod tym kątem nic nowego nie wnosi.