Zestaw do gier - sugestie, pomoc?

W cenie tego ocz’ta jest vx450, ale niestety nie ma w necie ani jednego dobrego testu tego ocz’ta więc nie można jednoznacznie powiedzieć czy jest lepszy czy gorszy od corsaira.

Pewne jest to że vx450, ma bardzo wysoką sprawność, bez problemu dostarczy nawet 550W, ma małe zakłócenia napięć wyjściowych, jest cichy, daje 5 letnią gwarancję i ma kable w pełnych oplotach.

Co do procesorów box/oem, to ten pierwszy ma 3 lata gwarancji, drugi 1 rok…

Wziąłem ten zasilacz OCZ, a nie Corsair, ponieważ był nieco tańszy, a zależało mi spaść z kosztami o te 70 zł, tak samo zaoszczędziłem na RAM-ie. OEM był tańszy, ale do niego dokupiłem prawda to chłodzenie Pentagram Karakoroum i raczej powinno się normalnie kręcić?

Do kręcenia to lepiej proce w wer box kupować, oemy to zwykle gorsze partie, np wycinane daleko od środka wafla im dalej cięty tym potrzebuje wyższego napięcia przy oc i słabiej się kręci, zwykle proce typu oem lądują w gotowcach.

Może to się teraz zmieniło… ale jeszcze 3 lata temu, w 1 kontenerze do europy przypływały same procesory w plastikowych zabezpieczeniach, a w drugim pudełka do złożenia…

mentor1337

zastosuj się do moich sugestii na poprzedniej stronie