Zestaw do oceny za ok 6000zł

Niezbyt wydajne i głośne to były pierwsze wersję Superclocked z chłodzeniem ACX 2.0, do których to swego czasu został wydany nowy BIOS, który zdecydowanie poprawił kwestię głośności, choć problem ze średniej jakości radiatorem pozostał. To jest SSC z poprawionym chłodzeniem, który jest zarówno cichy jak i wydajny.

Nowym biosem nie rozwiążesz problemu źle zaprojektowanego radiatora.To nie jest udana konstrukcja. 

Źle zaprojektowany to jest radiator właśnie w ACX 2.0. W tej karcie masz poprawione chłodzenie w wersji ACX 2.0+ i tutaj już jest wszystko ok zaprojektowane.

Mam jeszcze finałowe pytanie: czy zasilacz w tym zestawie pociągnie MSI GTX980 zamiast tej 970?

GTX 980 to kompletnie nieopłacalna karta.

Tak.

 

Jeżeli 980 jest nie opłacalna to jaka jest alternatywa? SLI 2x970?

Nie idź w te alternatywy :-) 

Lada dzień będą nowe karty graficzne.

No OK w takim razie zostawiam GTX970, a w razie czego za rok kupię coś z nowości. W między czasie zmieniłem jeszcze dysk z WD Red na WD Blue gdyż z tego co wyczytałem seria Red jest przeznaczona do trochę innych zastosowań niż magazyn danych w komputerze stacjonarnym.

i tak zostaw :slight_smile:

jest OK.

Nie ma już  w morele pamięci FuryX więc zamieniłem kości na Savage.

http://www.morele.net/inventory/info/XblxT/

Pytanie czy ma ktoś z forumowiczów aktualny kod na darmowy montaż?

Kod jest aktualny. Montaż bez chłodzenia działa, tylko ten z chłodzeniem padł. Na 99% jakaś awaria po stronie sklepu. Poczekaj kilka godzin, myślę, że naprawią niebawem.

sprawdź oba

W pole “Wpisz kod promocyjny” wpisz kod:  VXW8NJNXKE. i kliknij wyślij cena zmieni się automatycznie.

  • W koszyku z zamówieniem w polu “Wpisz kod promocyjny” dodaj:  W3FHN58JFW

 

jak nie działa to mają jakąś awarię, u nich to standard 

A mi ciągle wyskakuje “Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu.”

Prawdopodobnie powodem jest to iż wpisałeś ten sam kod któryś raz do tego samego zestawu.

Zrób sobie od nowa ten sam zestaw i wpisz  podany kod powinno zadziałać.

To jest przykładowo zrobione ,pozaznaczaj jak tutaj 

Pobranie (Gotówka przy odbiorze) 11,00 zł

https://www.morele.net/koszyk/

 

OK poszło, także dziękuje wszystkim udzielającym się za pomoc :wink: