Zestaw do oceny

Zestaw do pracy, bez zabawy w OC i gry, jeśli już to w ograniczonym zakresie, na linuksie.

Wszystko w http://www.apollo.pl/

C2D E8200

ArcticCooling Freezer 7 PRO

Abit IP35-E

2x1 GB 800 MHz Patriot LLK

GF 8600GT Palit 256 MB Sonic

Seagate Barracuda 7200 500 GB 32 MB

DVDR Pioneer

Creative SB Audigy SE

CoolerMaster Elite 331

Amacrox Warrior 400W

Do tego LCD Belinea 19" 101911 lub BenQ FP 93G.

Mam wątpliwości do dysku czy nie lepszy WD i nie wiem jaki wybrać UPS.

Ja bym brał Pentagram’a HP100 ALCu

2x 2GB Goodram Pro 900/800

Modecom MC 400W- to samo tylko tańszy.

I grafa może 7600GT jak komp nie zbyt do grania.

Co do dysku to na pewno Seagate 500GB 7200.11 32MB [sT3500320AS] lub seria ES.2

No spoko zestawik. A w jakąś tam gierkę możesz sobie pozwolić.

A ja nie. temperatury prawie te same przy czym Arctic jest cichszy.

Super ciężko dostępne… łatwo napisać na forum, ale w kupnie może być problem.

brałbym BenQ.

Trzeba otworzyć oczy.

:shock:

Zestaw jak nie do gier to bardzo dobry, z małymi poprawkami, co napisali wyżej…

apollo ma kilka tanich rzeczy, a reszta przedmiotów to ceny z kosmosu, powiedz jaki masz budżet, dobierzemy coś lepszego

jak nie kręcisz to pamięci mogą być Corsair XMS2 DHX 2x2048MB 800MHZ DDR2 non-ECC, CL4

grafika radeon hd 3650

dysk samsunga 750GB z allegro,

karte dźwiękowa Audigy 2 ~119zł allegro

zasilacz weź corsair, albo coś innego ze sprawnością 80+

Weź lepszy zasilacz, który jest w moim przekonaniu niedocenianym elementem. Przecież to zasilacz trzyma wszystko i lipny zasilacz może kłopotów narobić.

Jak podał przedmówca to np. Corsair chociaż często i gęsto polecane są też OCZ (?).

Budżet ok. 3000 zł, zakup raczej na raty, więc Allegro odpada, poza tym zawsze można negocjować;)

Radeon odpada z uwagi na problem ze sterownikami pod linuksa.

(…)a reszta przedmiotów to ceny z kosmosu, powiedz jaki masz budżet, dobierzemy coś lepszego(…)

Znajdźcie tańszy w Krakowie.

Ona jest słabsza od 86GT i punkty w smarkach tego nie zmienią.

On nie gra więc mu lepsza nie potrzebna jest, tak po za tym ten Radeon HD3650 lepiej sobie radzi w filmach HD od GeForce 8600GT, tylko że Radeony mają problemy ze sterownikami pod Linuksem.

Ja też bym wybrał tego Radeona zamiast 86GT jeśli nie gra.

Zamiast 500GB dysk lepiej wziąć 2x250GB w RAID. A dysk 750GB to bez sens, nigdy się tego nie zapełni.

zdziwił byś się, poza tym lepiej mieć wszystko pod ręką niż na kilkuset płytach

322zł za 750GB to naprawdę niewiele!

już wiadomo kto jest piratem… ja nie potrafiłbym zapchać całego 250gb a co dopiero więcej… nie ściągam gier itd.

czy kiedykolwiek wspomniałem że przegrywam gry,filmy, muzykę lub cokolwiek innego? ja nikogo pochopnie nie oskarżam. Nawet sobie nie wyobrażasz jak łatwo zapełnić nawet duży dysk fotkami z 12 megowego aparatu

nie muszę wyobrażać bo wiem ile takie zdjęcia zajmują… ale przecież ile można tego mieć? max 50gb… i to po długim zbieraniu… chyba że masz lustrzanke i cykasz zdjęcie po zdjęciu i masz ją na karty SSD 32gb to wtedy nie wystarczy dysk 250gb… ale w innym przypadku, tak…

Panowie, nie offtopujcie :stuck_out_tongue: . Ja też bym się przychylał do tej 750-tki, bo jednak cena za 1 gb jest bardzo atrakcyjna, a i starczy na dłużej

tiaa dokładnie