Zestaw Do ok. 5000zł

Ja bym wziął

dołożył mu dobry radiator+wentylator dał mu po garach :slight_smile: (wsadził w obudowe 2 dodatkowe wentylki: tłoczący i ssący dla lepszej cyrkulacji) i po o/c by konkretnie śmigał… ponieważ komp ma być:

Póki co gierki mogą pomarzyć o 2 jajkach wiec bedzie jedno leżało odłogiem przez pewnien czas :stuck_out_tongue:

zaoszczędzoną kasę bym zainwestował w MOCNĄ grafike i RAM gdyż komp ma być :

brednie gadasz, 2mbx4mb widzisz różnicę?

Zdecydowanie kupuj E6600 :slight_smile:

Jeśli ten warunek ma być spełniony, to może trzeba pomyśleć o grafie pod dx10 :slight_smile:

Możesz kupić narazie jakąś 7600GS i za pare miechów ją sprzedać i kupić 8800GTS

właśnie właśnie, albo teraz to 7900gs i gdzieś tak na wiosne zamiana na dx10, które będą produkowane w mniejszych technologiach.

Jeśli już byś w przyszłości wkładał tą 8800GTS to zasilacz kupić teraz najmniejszy Tagan 480W

Jak narazie ta grafa jest dosłownym pożeraczem prądu, lecz producent wspominał coś, że nowsze wersje już nie będą ciągnąć tak tego prądu :slight_smile:

Antec TruePower Trio 550W 42A na +12, a nie jakiś tam Tagan 30A

Eh… po co tyle W?

Bynajmniej nie zaszkodzi, różnica 60 zł więc czemu nie, a te U15 gorzej trzymają na +12.

No to w ostateczności wybraliśmy:

C2D E6600 2.4Ghz 4MB

Biostar TForce 965PT

2x1GB DDR2 GeiL 800Mhz CL4

7900GS Galaxy Zalman

Seagate z końcówką xxxxAS 320GB

Tagan TG-480 U15/Antec ten co Tobi podał

I teraz mamy taki problem gdyż panowie na znak nie chcą wysłać paczki za pobraniem a zależy na tym, czy znacie jakiś inny sklep gdzie te wszystkie części będą? Zależy nam na tym aby nie było drogo jak na komputroniku. Ewentualnie jakaś zmiana części jakby nie było nic innego poza znakiem. Jeszcze spróbujemy się z nimi dogadać.

czaki1000

raczej ciężko z tym będzie …

sklepy nie chcą wysyłać na większą kwote towaru za pobraniem wymagają jakiejś przedpłaty tak jest wszędzie …

Nigdzie nie mogę znaleźć tej płyty (biostar) w sklepach w katowicach :expressionless: Jakieś pomysły?

kupisz na znak.pl i jeszcze innym sklepie, ale jak ten drugi się nazywa to nie wiem, lub może masz kogoś znajomego co ma konto na action (kiedyś miał w swojej ofercie wer. Deluxe z RaidSata). Lub sprowadzenie z np. Niemiec.

Dystrybutorzy na Polskę:

http://www.biostar.com.tw/where2buy/buypoland-dis.php3

A jaką płytę oprócz biostar?

W podobnej cenie Asus P5B 965P (O/C te same, wydajność też, ale taki bardziej szary od Biostara ;] )

Zobacz jeszcze na proline.pl

Lecz wątpie żeby jakiś ze sklepów wysyłał sprzęt bez żadnej wcześniejszej wpłaty.

Mam piekielny problem ze znalezieniem tych rzeczy… a jak są to nie ma ich na magazynie. Zależy mi bardzo, by kupić przed świętami…

Edit: Chodzi mi o odebranie kompa osobiście, bo zanim wpłata dojdzie, zanim wyślą, to dojdzie po nowym roku…

Wszystko oprócz zasilacza masz na http://www.proline.pl Nie ma na magazynie w Katowicach ramu, karta graficzna jest zarezerwowana, ale jak zadzwonisz lub do nich podejdziesz to z pewnością Ci szybko ściągną. :smiley: Zasilacz musisz kupić gdzie indziej, bo nie mają tam ani Tangana, ani tego Anteca co proponuje Tobi.

Grafa: Katowice: Brak towaru

Ram: Katowice: Brak towaru

Szybko, tzn na kiedy? Zależy mi na kupnie przed świętami.

Grafa: Katowice: Wszystkie towary zarezerwowane

Ram: Katowice: Brak towaru

Duchem Świętym nie jestem i tam nie pracuję :stuck_out_tongue:

Zapytaj się czy dadzą radę ściągnąć Ci te komponenty przed świętami…

Brakujące podzespoły można zamówić np. na Allegro