Zestaw komputerowy - czy ten będzie OK?

PLYTA GIGABYTE GA-73PVM-S2H S775 GF7100+630i BOX

PROCESOR INTEL CORE 2 DUO E4600 2.40/2M BOX

PAMIEC DDR-2 AENEON 2GB/800 CL5.0 V-BOX

HDD SEAGATE ST3320620AS 320GB 16MB SATA-300

GRAFIKA GAINWARD GF-8600GT PX 512 DVI/TV HDMI

Czy taki zestaw do gier, internetu, filmów będzie OK ? :slight_smile: Tak aby nie dokładać za wiele za jakiś czas bo coś nie będzie działać :slight_smile:

ile Kasy?

masz jakieś stare części dysk, zasilacz (jaki dokładnie)?

Lepiej zmień karte graficzną na jakąś lepszą…

jak nie chcesz dokładać kasy to odpuść sobie ten ram…ddr2 są teraz tanie więc zafunduj sobie kingstona lub nawet goodrama (lepiej kingstona), procek jest raczej z tych ekonomicznych ale do większości gier powinien styknąć , dysk twardy wydaje się byc dobrym wyborem (szczególnie jego producent) a grafika…tu jak z prockiem (do nowych tytułów w wielu przypadkach to minimum ew sprzęt do gier w rozdziałkach max 1280x1024 na średnich detalach)

lóóóóóóóól

www.chwilka.pl co to niby za sklep ??

Płyta: 207zł

Proc: 339zł

Pamięć: 121zł

Dysk: 175zł

Grafa: 269zł

Co daje razem: 1111zł

Na prawdę zamierzasz tyle płacić za ten szmelc ??

Bierz to:

Płyta: Foxconn P35A-S 276zł

Proc: E7200 374zł

Pamięć: 2x1GB OCZ Platinum Rev. 2 CL4 129zł

Dysk: Samsung F1 320GB HD322HJ 16MB Cache 180zł

Grafa: Gigabyte 8600GT 256MB DDR3 Zalman 230zł

Razem: 1189zł

co do konfiguracji nad moim postem to foxconna odradzam, procek już niezły, pamięci też i cena rozsądna co do dysku to zostałbym przy seagate (całkiem szybkie i niezawodne) grafika przeciętna a dotego gigabyte ostatnio w 8800 gt z zalmanem się nie popisał by jest głośny…jaki będzie ten to nie wiem.

możesz brać to co polecił maniekz

tylko żeby było taniej może być Abit IP-35E

a w zamian tego lepszą kartę dwa razy wydajniejszą od 8600GT czyli Asus 8800GS z chłodzeniem Glaciator do dostania za 300 zł.

No i jeszcze pytanie jaki masz zasilacz? bo pewnie i jego by trzeba było zmienić.

Ty już lepiej nie doradzaj bo coś ci to nie wychodzi. Foxconn zły :lol!:

Panu już podziękujemy.

maniek…wyluzuj znawco:D

pablo194 ,

To właśnie Ty nie wiesz ocb a klepiesz.

Gites jest tylko dołóż do karty 8800GS 384Mb od Asus’a z Glaciator

http://www.ceneo.pl/1191449

pablo

To ty wyluzuj, odradzasz jedną z najlepszych płyt pod intela- więc uzasadnij swoją wypowiedź bo nikt nie musi uzasadniać wybór Foxconna, póki co twój tekst jest bardziej śmieszny niż pomocny.

destroy

przecież wyraźnie napisałem by zmienił na Asus 8800GS z chłodzeniem Glaciator.

Siemka lepsze od 2x1GB OCZ Platinum Rev. 2, Goldów (OCZ 2x 1GB DDR2 800MHz Gold Dual CL5) które mam (Platinium i Goldy są tak samo wydajnościowe, testowałem podkrecając) są PDC22G6400LLK (Patriot DDR2 2x1GB PC6400 800MHz LLK CL4) maja lepsze radiatory dzięki temu mniej się grzeją w niektórych miejscach, a także bardziej się kręcą, dlatego są szybsze.

Płyta wydaje mi się ze jest jedną z lepszych :stuck_out_tongue: aczkolwiek ja bym wybrał inną :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :smiley:

Edit: Przed chwila dopatrzyłem się ze do tej płyty Foxconn P35A-S wejdą pamięci max 800MHz, u mnie minus

Taaaa, te Patrioty się teraz tak kręcą jak koła malana pod górkę o nachyleniu 45st. Jak dojdą do 1000MHz’ów to mamy święto lasu. Jak chcemy kręcić to zapominamy o patriotach. Jak nie kręcimy i mamy mało kasy to je bierzemy.

No jasne, że nie obsługuje “większych”, z resztą ty wiesz lepiej od producenta xD

Siemka, To gdzie jest tam tak napisane??, Patrioty na mojej płycie okazały się lepsze od Ocz’ów Platinum i Gold, kupione były tydzień temu. Plusem płyty są złącza FireWire, ale nie każdy ich potrzebuje.

Stronka producenta: http://www.foxconnchannel.com/product/M … -us0000318

Edit: Obsługa pamięci DDR2 1066(oc)/800/667 <------ to oznacza że te pamięć będą działać po podkręceniu do 1066MHz, a nie jak zamontujesz takie moduły.

Sure :lol:

Takie rewelacje to możesz zapodawać na onecie albo wp :slight_smile:

Jeśli jestem w błędzie to powiedz, daj jakiś dowód, mi się wydaje ze mam racje :smiley:

Już ci dałem dowód. Info ze strony producenta ci nie wystarczy ?? Widać, że za bardzo nie kumasz zapisu 1066(OC).

Myślę ze włoży kości 1066MHz a wykaże jemu 800MHz a wtedy będzie mógł ustawić na 1066Mhz to ja nie wiem, czy je podkręci

Człowieku… Daj spokój już z takimi rewelacjami :frowning: Ta płyta normalnie obługuję pamięci ddr2 1066mhz i nie cuduj już tutaj, że mu się coś nie podkręci :expressionless: Foxconn P35A-S to jedna z najlepszych płyt dla Intela z P35 ;]

Dla mnie to ta płyta i jeszcze dwie Asus’a i Gigabyta sąjedne z lepszych, to nie mi jest rozstrzygać która jest lepsza, a co do pamięci jeżeli się mylę to sorry.