Zestaw komputerowy do 4 tys zł

No to mam pewność, że mam rację. P45 Platinium jest prównywalne do P5Q-E. Tyle, że Asus jest o 100zł tańszy.

Po za tym wcale nie uważam, że MSI to gniot, tyle że wyprowadzam te same działa, co Wy na Asusa. Anga!

  1. ASUS P5Q-E/Delux czy MSI P45 Neo2-FR

  2. Asus P5Q-E

  3. MSI P45 Platinum

Hmmmm… Z tych testow wynika, ze jednak ten Asus nie jest taki mocny.

Ciesze się, fajny test.

Poczekajmy chwilę, muszę zdobyć e-mail do pewnego pana i podesłać mu pewein link. Pan ten zajmuje się zawodowo płytami, więc mam nadzieję, że z tymi też miał styczność i niech wyrazi swoją opinię.

Dla siebie to ja w życiu bym nie wziął płyty od MSI. Kupiłbym właśnie tego Asus’a P5Q Deluxe - w serwisach nie stwierdzają zwrotów tej płyty także…

Co kto lubi.

tutaj się zgadzacie:

Intel Core 2 Duo e8400

Sapphire Radeon HD4870 tutaj też jest sprawa od kogo brać Gigabyte, Asus itd

Samsung SpinPoint F1 HD642JJ

PIONEER DVD+/-RW DVR-216D srebrny OEM

Corsair CMPSU-650TXEU

LG W2252TQ-PF

a tutaj już nie :stuck_out_tongue: :

MSI P45 Neo2-FR | Asus P5Q Deluxe | MSI P45 Platinum

Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK | DDR2 Geil 2GB PC1066 2x1GB Black Dragon CL5 | Crucial Ballistix 2GB (2x1GB) 800MHZ

I co tu wybrać… hmmm

qbans-88 , z płytami to wiesz, że Asus, natomiast jakiej nie wybierzesz pamiątki to poinieneś być szczęśliwy.

aha dobra a jeszcze mam pytanie co do tych pamięci. Czy te 2GB ramu wystarczy do wymagających gier gdy na pokładzie jest Vista?

Nie wiem jak bardzo masz odchudzony system, jakie gry masz na mysli i na jakich ustawieniach… w kazdym razie… wydaje mi sie, ze do wymagajacych i/lub przyszlych gier dobrze byloby zainwestowac w 2x2GB DDR2 (jesli masz wiecej kasy to DDR3… lub chociaz plyta gotowa, dodatkowo, na takie pamieci). Co do plyty glownej to pomyslalbym nad jakas Gigabyte… :wink:

Moim zdaniem w kwestii twojego zestawu komputerowego, autorze tematu to zbyt dużo chcesz wydać pieniędzy na procesor i kartę graficzną, ponieważ po roku czasu ich cena rynkowa spadnie o połowę a moc obliczeniowa pozostanie niezmieniona. Nie wiem czy lubisz marnować swoje środki finansowe? Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że chcesz kupić markową obudowę, dobrze przewietrzaną i firmowy zasilacz. W sprawie dysku to wziąłbym 320 GB z 16MB cache.

z tych trzech to msi najlepsze. Ma zmieniony bios i dodatkowe software podobny do biosu. Asus to … :x

kid_m , 2x2GB to do 64 bitów.

gracz-online , to jest nieunknione, Tak samo jak masz samochód, kupujesz go nowego w salonie za 70 000zł, a za dwa lata sprzedasz za 40 000zł… Tyle, że rynek komputerów jest szybszy.