Zestaw komputerowy edit:do 3500 zl

Z mojego punktu widzenia VX450 jest nieopłacalny bo ani to tanio ani dobrze :> Lepiej dołożyć te ok. 8 dych i mieć HX’a.

o lol P4 za 3200zł no chyba ktoś tu nie czuje się do końca zdrowo

E8400

Foxconn P35A-S

Corsair 4GB (2x2GB) DDR2 800MHz CL4

najtańszy 8800GTS lub Twintech 8800GT

Samsung F1 1TB

nagrywarka wedle uznania

Corsair VX550W

monitor samsung 2032BW

buda CoolerMaster Elite 330/332

w zależności od karty 3200zł/3300zł

tanich ofert szukaj na ceneo.pl i allegro.pl

znajdziesz lepszy zasilacz za 189zł ?? jaki test by się nie pokazał z korsarzem to on go wygrywa, no może poza PC komputer ~ :expressionless:

zależy co kto potrzebuje, wg mnie lepiej dołożyć 25zł i mieć VX550W

Tiaaa znajdź lepszy zasilacz za 250zł… hx jest z 0,2% mniej sprawny od vx’a co wynika z rozdzielenia linni 12v, z resztą maniekz, sam widziałeś jego testy na hardware secrets więc nie wiem czemu takie głupoty piszesz… Wszystkie corsair’y są robione na highendowych podzespołach, tu nie ma nieopłacalności, masz pełny pakiet jakości i sprawności za przyzwoitą cenę. Jeśli wg ciebie 100zł droższy enermax niebędący pod absolutnie żadnym kątem lepszy jest bardziej opłacalny to n/c.

A tą głupotę to już sam sobie dorobiłeś bo pisałem o HX’ie a nie Enermax’ie oO

maniek ty nie kozacz soja wiedza bo masz athlona xp i ch…a wiesz o nowszym sprzecie

Kto tu kozaczy ? Połowa co żeś tam napisał to badziewie, to, że ci mamusia kupiła komputerek to ja mam w d—e, a pojęcie to ty masz ale na poziomie dziecka patrzącego na zabawki przez szybę w sklepie. EOT.

wiesz nie mamusia lecz tatus i to ze probujesz sie wypowiadac o nowych czesciach jest bez sensu bo ich nigdy w rece nie miales a ja zapewne w przeciwienstwie do ciebie przez ostatni miesiac zlozylem 8 komputerow i nikt nie narzeka

Aby mieć pojęcie o nowym sprzęcie nie trzeba posiadać nowego sprzętu :roll:

Ty masz nowy sprzęt a nie potrafisz nowego porządnego kompa złożyć :lol:

miec nie ale przynajmniej miec jakis z nich w rece nie na obrazku z neta

A może maniekz miał w ręce jakiś nowyszy sprzęt ?? tego pewny nie jesteś :stuck_out_tongue:

Ten troll g—o się zna. Ja też mogę złożyć kompa na tracer’ach, feel’ach, geil’ach, amd’kach itd. i nikt nie będzie narzekał, bo jak to mają robić jak się kompletnie nie znają na sprzęcie :lol!: a ta ciamajda wyskakuje z kompikiem od tatusia i że złożył inne takie same lloll. Miałem styczność z większą ilością sprzętu niż ten pajac patrząc na niego na allegro. A z drugiej strony to dość ciekawe, skoro mu tatusiek kupił peceta to ma takie pojęcie o sprzęcie jak ślepy o kolorach i jest ograniczony(um—()) tylko do tego co tam siedzi :lol:

~większych bredni dawno nie słyszałem. To jaki ma sprzęt może być co najwyżej wyznacznikiem zasobności portfela, a nie merytorycznej wiedzy.

Kopernik też nie miał żadnej gwiazdy w rękach, a napisał książkę o obrotach sfer niebieskich

Poczekajmy aż im FEEL’e spalą pół configu

Fajny OT powstał…

W racając do mojej wypowiedzi o opłacalności vx - maniekz - powiedziałeś że wg ciebie jest

co było troszke zanadto rozpędzeniem się, bo jak można przy dobrych testach się dowiedzieć technicznie są bardzo podobne, podzespoły mają na tym samym poziomie, ale hx ma odpinane kable, wiele linni 12V, a vx odrobine większą sprawność (dzięki jednej linni 12v właśnie).

A z kolei enermax’a pro425 stawiałeś na równi z hx520 co jest troszke nie na miejscu…

Tak, można powiedzieć, że go stawiałem na równi…cenowo…bo o ile się nie mylę to są na podobnym poziomie.

Ale nie na równi w mocy.

A to już kwestia poza cenowa :stuck_out_tongue:

z tego co wiem to zadnego fella nie dalem do konfiga a reszta to sprawa gustu tak jak seagate czy wd maniek a na allegro to sobie sznurowki kup a nie komputer

Co do hdd to kwestia gustu jest między samsung’ami F1 320/640/1000gb, a WD 320gb AAKS serii b3 - wszystkie korzystają z 320gb talerzy przez co są to najszybsze dyski 7200rpm na rynku.

Hehe, naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę, że z tym masz największe problemy ;]

Equzio taki jest mądraliński, a nawet nie potrafiłeś kupić dobrego zasilacza ze sprawnością 80Plus. Przecież z takim configiem na full load to przynajmniej 150W idzie Ci w eter.

Aha, i wytłumacz mi jak wsadziłeś dwie karty w SLI na chipsecie P35 ?? :roll:

swoją stopką właśnie poświadczyłeś że jesteś beznadziejny, przestań prowokować i nakręcać użytkowników do durnych dyskusji