Zestaw Komputerowy intel

Tak tylko niestety jestem zmuszony kupić w komputroniku(nie przez internet)

Więc jest coś dobrego w tej cenie w ofercie komputronika?

Dodane 23.05.2009 (So) 21:43

a zestaw podany na początku tematu

Nawet jeżeli można by było zaoszczędzić ponad 100zł? Co do zestawu, to nie jest to idealny zestaw (bo chyba nic nie wziąłeś z naszych porad), ale zrobisz jak uważasz.

Chce zmienić zasilacz lecz naprawdę się nie znam na różnych markach więc chciałbym jakiś w miare dobry zasilacz który wytrzyma i będzie wszystko ładnie śmigać

Dodane 23.05.2009 (So) 22:27

co do porad waszych wszystkie wziąłem pod uwagę lecz co do procka jednak wezme 7400 troszke podkręce a ma więcej pamięci i myśle że będzie dobry… karta graf. musze wziąć gdyż jest tania i dobra(gorsza od 4850 no ale wyddajność też kosztuje) dysk jeszcze nie wiem… a ten co wybrałem jest duzo gorszy od tych proponowanych? np Samsung F2EG jednak też nie widzę go w ofercie komputronika. Ten wpisany przezemnie kosztuje 234 zł. płyta główna myśle że dobry wybór a S3L nie posiada komputronik co do RAM nikt nie miał chyba zastrzeżeń nagrywarka i obudowa chyba również dobra tylko ten zasilacz…

Dodane 23.05.2009 (So) 22:57

A jeżeli chodzi o opłacalność no to wychodzi mi po odjęciu kosztów wysyłki ok 100zł drożej no może nieco więcej (największa różnica na procku bo ok 70zł) jednak sporo zachodu jest z paczkami i wysyłką więc wolę kupić miejscu mieć wszystko złożone i gotowe do użycia.

Proc. Core 2 Duo e7400

e5200 jest tańszy 250zł, jak dla mnie spadek wydajności jest bardzo mały w porównaniu do zaoszczędzonych pieniędzy, szczególnie gdy za te 250zł kupimy dobre chłodzenie na procesor

Płyta: Gigabyte EP43-DS3L

jeżeli Intel i w komputroniku to bardzo dobry wybór

Karta graf:Geforce with CUDA 9800GT Asus 512 MB

jeżeli będzie możliwość zamówienia HD4770 to koniecznie zmienić, jeżeli nie ma takiej możliwości i możesz dołożyć to do najtańszego GTS250

Ram:Patriot 2x2GB ddr2 CL4

llk? jeżeli tak to git

Dysk: Seagate 500GB 16Mb Serial ATA II

Seagate nie robi ostatnio zbyt dobrych dysków, zdecydowanie lepiej http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC … ,id,67335/

Zasilacz: Modecom Premium 500 ATX

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC … ,id,60474/ jakoś najtańszy jaki znalazłem sensowny

Nagr. DVD Samsung SH-s223F Serial ATA

git

Obudowa Asus TA-863

dość dobra, ale brak filtrów przeciwkurzowych, możliwość zainstalowania małych wentylatorów

Cena 2095 zł

Nie możesz w innym sklepie kupić? W internecie nie kradną tak często. :stuck_out_tongue: