Zestaw komputerowy za około 3000zł - propozycje

Pewnie chce żeby mu kompa złożyli w sklepie, musiałby wtedy wcześniej Fox’a w apollo kupić i potem iść z tym do sklepu i brać resztę. Zrobi jak chce, te dwie płyty wcale nie są gorsze od Fox’a.

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc a szczególnie maniekz’owi, ponieważ to jego zestaw wybrałem. W sklepie kupiłem jednak lepsze ramy jak sugerowaliście tylko duży problem był z procesorem… nie było w ogóle na hurtowni ;/ i nie wiadomo kiedy by był wiec w ostateczności kupiłem słabszy a mianowicie Inter Core 2 Duo E6550 2.33GHz, jak go oceniacie?

Było trzeba szukać e2160/e2180 albo e7200/e8200/8400, w zależności od posiadanej kasy. IMO wtopiłeś trochę, a sprzedawca dał to co nie schodziło.

No i napisz jaka ostateczna konfiguracja stoi u Ciebie w domu.

Z tych co wymieniłeś to albo nie było albo były za drogie! :? Ledwo zmieściłem się z zestawem w pieniądzach jakie miałem wydać :wink: Jak już powtarzałem ten komputer nie musiał być nie wiadomo jaki “mocny” jest to komputer dla człowieka który dopiero będzie się teraz uczył obsługi go. :wink:

konfiguracja tzn? Jeszce Ci nie napisze bo jeszcze nie stoi będzie dopiero koło piątku :wink:

Tylko jak już będziesz kompa miał to lepiej sprawdź czy się wszystko zgadza z tym co sam chciałeś żeby potem nie było wałku, że ci dali np inne ramy, zasilacz itp. bo się akurat wyczerpał ich zapas tu i tam a na półce w sklepie było dostępne :slight_smile:

E6550 mocno się grzeje w stosunku do E7200 i E8xxx, na twoim miejscu jednak zamówiłbym w internecie.

Dokładnie, zamówiłbym gdziekolwiek najtaniej i podrzucił im tam do sklepu.

Właśnie, mogłeś kupić gdzie indziej i podrzucić im, nawet, gdyby instalacja tego proca kosztowała parę złotych…

już za późno, zobaczymy w praktyce… :? dzięki wam za fachowa pomoc, Jak będę go miał to go przetestuję i napiszę co i jak…