Zestaw komputerowy

Witam, chciałbym prosić Was o ocenę zestawu, który zamierzam zakupić. Od razu muszę wspomnieć, że nie interesuje mnie podkręcanie, tudzież większe kombinowanie ze sprzętem, bo po prostu się na tym nie znam. Komputer ten ma być przeznaczony głównie do gier. No i oczywiście dobrze by było gdyby za 2 lata nie okazało się, że do niczego już się nie nadaje. :-o

Po zmianach wyszło coś takiego:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX 258 zł

Płyta Główna: ABIT KN9-S Force 550 sAM2 (PCX/DZ/GL/SA/RA) 275 zł

Grafika: GALAXY GeForce 7900GS 256MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E 425 zł

Pamięć: GOODRAM DDR2 2048MB PC667 DUAL 2 x 1024 255 zł

Dysk Twardy: HDD SEAGATE 250GB ST3250620NS SATA II 16MB 3+2 LATA 270 zł

Nagrywarka: DVD-REC LG GSA-H44L OEM CZARNY 122 zł

Obudowa:OBUDOWA CoolerMaster - ELITE 331 (RC-331-KKN1-GP) Czarna 153 zł

Zasilacz: ZASILACZ AMACROX WARRIOR 400W BOX 179 zł

Cena całości: 1937 zł

Monitor: 19’’ BenQ FP93GS

Cena z monitorem: 2628 zł

http://www.emagik.pl

Acha i kwestia ceny…jeżeli jakieś zmiany w sprzęcie to raczej w dół z ceną:lol: gdyż moje ograniczenia cenowe są dość stanowcze.

Z góry dziękuję za komentarze.

Kup obudowę bez zasilacza

Witam!

…i inną kartę graficzną, bo ta już teraz jest przestarzała i po prostu słaba :confused:

Trzeba zmienic karte, bo ta to juz sie nie nadaje do gier :frowning:

Zasilacz do wymiany na Amacrox Warrior 450W/Fortron blue Storm II 500W, a obudowe kup bez zasilacza, jakas tansza :slight_smile:

Gefroce 7900GS Galaxy

Nie bierz tego zasilacza! weż Amacreoxa AX450-PNF

Nie wiem ale według mnie tak ceny do góry aż nie poszły gdzie składałeś tego kompa w komputroniku?

Zmień to na C2D + płyta pod to (Abit od bidy może być :slight_smile: ). I zasilacz na jakiś markowy, bo długo sobie nie pograsz :slight_smile:

Witam!

guardian - nie ośmieszaj się z tym zasilaczem… Amacrox jest jak najbardziej markowy, a Ty powinieneś zaczerpnąć więcej wiedzy zanim się wypowiesz.

Pozmieniałem niektóre rzeczy i liczę na kolejne opinie.

nForce4

końcówka xxxxx AS

No cóż, On będzie płacił…

Hej!

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli… ??

chyba to że zamiast amarcoxa w tej cenie dostałby coś równie dobrego - tak z tego wywnioskowałem :slight_smile:

Hej!

Możliwe, ale niby jakiego? Chyba Fortrona tylko.

Ale pewnie kolega guardian zna tylko Chieftec (który już nie jest taki dobry) i może jeszcze Tagan, który w tej cenie nie jest dostępny.

Oby tylko Feel’a nie proponował :stuck_out_tongue: :x

albo codogena albo mode-com :smiley: haha czy jak to tam się piszę :smiley:

Modecom MC to dobry zasilacz

Ok nabijajcie się jeśli sprawia wam to taka radość, szkoda tylko że jakoś sami nie widzicie swoich błędów w myśleniu… Zasilacze wszystkie są dobre które wymieniliście, tylko nie wszystkie nadają się do wszystkiego - tak to ujmę. Koniec gadki.