Zestaw pod Quada

Wszystko będzie cicho chodzić, więc nie powinieneś mieć nawet problemu z zaśnięciem w pokoju, w którym będzie stał komp.

czy komp będzie mógł chodzić bez wentylacji obudowy oraz bez wentylatora

Wentylację obudowy będziesz miał od razu, w zasilaczu jest wiatrak, oraz w Sharkoon Rebel9 Eco też jest wiatrak na bocznej ściance.

Jakie wentylatora? Masz na myśli chłodzenie procka?

tak myślę o procku

W zestawie, który wybrałeś jest zawarte chłodzenie procka:

Kupując procesor dostaniesz od razu box’owe chłodzenie, ale nie zakładaj go. Lepszy będzie Scythe Ninja. Bez zakładania chłodzenia będzie Ci się grzał procek, a chyba zależy Ci na tym, aby utrzymać odpowiednie temperatury i stabilność, nie?

tak wiem czyli zakładam tylko ninja i nic więcej czy tak ? ninja też ma jakiś wentylatorek, czy mylę się

http://www.allegro.pl/item239699439__sc … _am2_.html

Bierz tego. Jak widzisz na zdjęciach, jest wentylator…

no właśnie a czy może on chodzić bez wentyla, wiem czytałem test na pclab

Procek będzie się grzał bez chłodzenia. Jeżeli go będziesz chciał jeszcze podkręcić, to chłodzenie będzie konieczne. Nawet bez o/c jest to zalecane, ponieważ procesor się nie grzeje, czasem nawet przegrzewa, a co za tym idzie - spada wydajność, częstsze zawiechy…

Nie wiem, do czego zmierzasz.

w allegro opisane jest że moze pracować w trybie pasywnym czy faktycznie

Trzeba mieć dobrze wentylowaną budę żeby tak pracował, a wtedy co z pasywności jak chodzą 3 inne wentyle z budy.

Obudowę kup solidną, u mnie wytłuczona średniej jakości buda chyba najbardziej hałasuje swoimi blachami.

czyli jaką moze ten droższy model

Chieftec Dragon wystarczy.

Radeon 2600 XT Gigabyte 256MB

Western Digital Caviar SE16 320GB WD3200AAKS

Intel Core 2 Duo E6750 2,66 GHz

2x 1Gb A-Data EE 800+/ GoodRam PRO900

Foxconn P35A

Amacrox ax450

NEC AD-7173A

Sharkoon Rebel9 Eco

Scythe Ninja

chcę złożyć to sam, nie robilem tego jeszcze więc mam pytanie czy kupując te podzespoły dostanę z nimi wszystko co jest potrzbne do złożenia komputera np. kable itp

czy ten zestaw jest już kompletny czy coś jest jeszcze potrzebne ?

które z tych dwóch pamięci będę lepsze

czy jest jakaś alternatywa rozsądna w podobnej cenie dla karty graf.

czy ten zestaw będzie dobrze się podkręcał i ile z niego mogę wycisnąć bezpiecznie ?

Złączono Posta : 14.09.2007 (Pią) 7:21

ktoś polecił mi kartę Gigabyte 8600GT 256MB 128Bit PCI-E Radeon 2600 XT Gigabyte 256MB do powyższego zestawu.

Cena niewiele wyższa a jakość ma być lepsza ?

Co wy na to ??