Zestaw za 4500 zł + monitor

zasilacze bardzo dobre :slight_smile:

i wezmą za to 50zł :stuck_out_tongue: nie lepiej wziąć części i samemu złożyć?? trudne to to nie jest :slight_smile:

Heh, jakbym jeszcze to potrafił xD Jeśli chodzi o montaż to jestem zielony.

Dlatego jestem zmuszony kupić cały zestaw tam… Mógłbym kupić w moim mieście, ale za duże to ono nie jest, ilość sklepów z montażem jest porażająca - aż dwa. Z czego jeden zamknięty od jakiegoś czasu, drugi nie dość że ceny zaporowe to jakość usług niska. Zaprzyjaźnionych specjalistów - brak. Rada nie rada zostaje mi komputronik i to co mają teraz w magazynach.

kiedyś pora się nauczyć, tak trudno to to nie jest, nic raczej nie sknocisz, wszystko ma swoją “dziurę” :mrgreen: no zresztą jak sobie chcesz…

Znajdzie się jakiś dobry zamiennik Abit KN9 DOSTĘPNY na komputroniku? W podonej cenie oczywiście. Sorry, ale płyty główne to dla mnie czarna magia.

Np. Abit An-M2

Obecnie:

AMD Athlon 64 X2 5600+ BOX (Socket AM2)

Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 800MHz CL4-4-4-12 Dominator

GeForce 8800 GTS Asus 640MB TV & 2x DVI (PCI-E)

Tracer TRO-112 PROTON 4Life 400 Eccono

Zasilacz Be-quiet Straight Power BQT E5-500W

Abit AN-M2

Seagate 250 GB Barracuda ES (16MB, Serial ATA II)

= 4090 zł. Za 400 max. 700 zł jak rodzice dorzucą - monitor. Ewentualnie mogę zmienić jeszcze procesor oraz płytę główną na modele o podobnej cenie. A jak nie znajdę za 700 zł CRT 19 cali… to zamiast GF 8800 640 MB Asusa, wezmę EVGA GF 8800 320 MB i monitor 17 cali. Tak chyba będzie najrozsądniej.

Czemu chcesz kupować na komputroniku?

Zmień sklep bo ten jest jednym z najdroższych.

znak.pl

esc.pl

Wiesz, to nie ja płacę i na cenie mi nie zależy. A wiem że komputronik to dobry sklep i zrobią mi dobry montaż - a to jest najważniejsze.

Szkoda że już nie produkuje się dobrej jakości CRT 19 cali… a nawet 17 cali nie uświadczysz.

Więc niestety trzeba będzie kupić LCD. Jakieś propozycje w tej cenie? Liczy się, żeby był dobry do gier, z dobrą geometrią.

znak.pl też więc weź tam ale płytę dfi

w każdym zrobią tak samo, a za zaoszczędzoną kasę można kupić lepszy monitor :slight_smile: kompa nie da się “źle” złożyć bo by się nie uruchomił :stuck_out_tongue:

co do monitora to zjechać z czegoś i wziąć BENQ FP93GP, na pewno nie będziesz żałować…

na pewno nie da się “źle złożyć”? A co powiesz na złe przykręcenie któregokolwiek radiatora? Posmarowanie pastą termoprzewodzącą złych miejsc? (ale to tylko przykłady :PP).

O ile się nie mylę, to 15 calowy LCD odpowiada 17 calowemu CRT, 17 calowy LCD to 19 calowy CRT, itd. Zgadza się?

Monitor rewelka. Sam mam 91GP .

Płyte gł. polecam firme MSI .

Ale ta cena… masakra… :stuck_out_tongue:

http://www.lcd4you.pl/monitor/nec_93V_S … =19&sort=7

Może ten?

albo

http://www.lcd4you.pl/monitor/benq_fp91 … =19&sort=7

ten…

Jaką MSI :?:

Też mam 91GP ale chyba go postaram się zmienić na ten nowy model w tym tygodniu jeszcze :stuck_out_tongue:

http://www.skapiec.pl/site/cat/4/comp/818

Warto?

Lepiej poszukać czegoś na allegro

O nie, Allegro z góry odpada. Nie… bo starzy. Ich do tego niestety nie przekonam. Sorry.

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 15:42

Aktualny konfig:

AMD Athlon 64 X2 5600+ BOX (podobno lepszy do gier, a jego samego z taką mocą nie będę podkręcał…)

Corsair Twin2x DDR2 2x1GB 800 MHZ Dominator

Geforce 8800 GTS Asus 640 MB (czy boxowe chłodzenie wystarczy? Tego też nie będe podkręcał na razie)

Seagate Barracuda 250 GB 16 MB (dopiero co przyszła dostawa :D)

Asus M2N DH nForce 430 MCP (może być?)

Obudowa Tracer (jakaś tam z wbudowanym zasilaczem)

Zasilacz be-quiet Straight Power BQT E5-500 W (wymienią)

No i to całość. Teraz tylko jakiś LCD 19 cali do 650 zł, albo taki sam CRT. Jak nie znajdę CRT 19 cali, ani LCD w tej cenie, wezmę LCD 17 cali i kartę graficzną EVGA GF8800 320 MB, po co mi lepsza.

Opinie please!

Aha: Czy to prawda, że 15 calowy LCD odpowiada 17 calowemu CRT, 17 calowy LCD 19 calowemu CRT, 19 calowy LCD 21 calowemu CRT?

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 22:10

A.

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 22:11

A.