Zestaw za 5000zł. LCD+Buda

Witam

Prosze o złozenie komputera tak jak w temacie czyli za 5000zł. Ma sie znalesc tam LCD i buda. Częsi ze sklepu http://www.bitcomputer.pl bo tam sie dzisiaj wybieram :slight_smile:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 13:04

Komp ma być do ostrego OC. Zapomniałem napisać

istotna informacja

ale jeszcze byś napisał czy również do gier :stuck_out_tongue:

chyba oczywiste że psrzęt za ~4 000 zł (-cena monitora) będzie nadawał się do gier :roll:

No oczywiście :-D. Jeszcze dodam, że dużo bardziej zalezy mi, żeby był wypasny sprzęt niż monitor. Monitor 19 lub 17

Nie nie będzie :?

C2D E4300/ 6300

2x1gb 667 lub 800 mhz, goodram, geil, pdp, A-Data

GF7900gs lub 8500 lub 8800

dysk Samsnug 250gb/ 320gb

EVGA nForce 650i Ultra

BeQuiet 500W/600W

Benq FP91G

Pioneer DVR-111

Abit AB9 QuadGT KLIK

C2D E6320 KLIK

EVGA GeForce 8800GTX KLIK

LG GSA-H44L KLIK

Seagate 250 GB KLIK

2GB OCZ KLIK

BENQ FP93GP KLIK

buda według uznania bez zasilacza

a zasilacz enermax liberty 620W/Amacrox Frei Erde ale ich tam nie znalazłem :frowning:

wyjdzie troszkę drożej ale będzie super sprzęt, ewentualnie zmień ram z OCZ na goodramy zasilacz z 620w na 500

nie niejest to takie oczywiste ;]

ja gdyby mi nie było szkoda takiej kasy na PC wydać to złożyłbym komp nie do gier a do edycji wideo

każdy ma różne potrzeby i wymaga od kompa czego innego

nie dla każdego komp = gry :?

To wyszło 5300 bez zasilacza to zaduzo. Tyle nie moge dac :frowning:

to małe zmiany:

Abit AW9D KLIK

2GB Patriot KLIK

powinieneś się zmieścić :wink:

8800gts 320/640 i starczy

nagrywarkę na pionier/nec

płyta GA-P35C-DS3R jak jest, zawsze można zmienić sklep

proc e4300 na co katować płytę wysokim fsb

właśnie dla mnie nigdy komputer nie był maszyną do grania :wink: Napisałem żę będzie nadawał się do gier.

a czym on by się różnił od kompa do grania,przeiceż też musie mić dużo ramu,miejsca na dysku,szybki procesor i dobrą k,graficzną.

a może masz jakieś napędy optyczne dysk,obudowę ??? to możesz nie kupować nowych i zaoszczędzisz troche.

Nie do edycji wideo

podstawa proc, dobre będą peryny z nowymi instrukcjami sse4, ram, dyski (raid w tym przypadku się przydaje), i płyta musi być wydajna.

Karta na 8800GTS 640mb - http://bitcomputer.pl/product.php?id=4944&kw=8800GTS

Zasiłka - http://bitcomputer.pl/product.php?id=3440&kw=tagan

Chyba wystarczy

Czyli razem 4850zł

Ostateczny zestaw wygląda tak:

C2D E6320

Abit AB9 Quad GT

LG GSA-H44L

Seagate 250GB

2GB OCZ 800MHZ

BENQ FP93GP

8800GTS 640/320

Tagan 530W

Coś zmienić??

Bierz to co Ci polecił piotrekplay do gier b.dobre

Pozdrawiam

a gdzie obudowa? :stuck_out_tongue: może zostać, zasilacz byłby lepszy enermax liberty 500W ale tam niestety go nie dostaniesz…

Zamiast Tagana bierz coś tańszego i też dobrego (np. to co na górze polecają), kup kartę GTX

Pozdrawiam

Do GTX mi nie starczy, a nie chce oszczędzac na procku czy płycie. Na zasilaczy tez tyle nie oszczędze, zeby miec GTX’a. Obudowy obejrze na miejscu, mam 150zł na to jeszcze :wink:

Obudowę kupił bym droższą np Chiefteca z 2x120mm p/t i kilka 92 na boku.

I chłodzenie Scythie/Thermalright, o/c na box w lato to nie najlepszy pomysł, c2d nie są takie chłodne.

To na czym mogłbym ewentualnie oszczędzic?? Podajcie propozycje, żeby sie zmiescic w 5000zł