Zewnętrzna Karta TV + EeePC

Zbliża się czas Ligi Światowej i lubię oglądać meczyki w ogródku. Telewizora taszczyć na ogródek nie mam zamiaru, bo duży i musiałbym ciągnąć kable od Cyfrowego Polsatu. Pomyślałem sobie, że może dałoby radę wykorzystać mojego Asus’a EeePC901 i monitor Samsung 193P+ i dlatego mam kilka pytań do was:

  1. Co myślicie o tej karcie?

  2. Czy zwykły obraz analogowy, nie żaden tam cyfrowy, a tym bardziej HD nie będzie się zacinać?

  3. Jak z jakością obrazu? Wiem, że podpinanie analogowego sygnału do cyfrowego odbiornika to średni pomysł i że obraz będzie śnieżyć, ale czy bardzo?

  1. droga

  2. tak

  3. na małym ekranie i tak wielu detali nie zobaczysz

Wiesz… w prawdzie to nie jest 40 cali, ale 19 to też nie mało. A skoro mówisz, że ta karta, którą tu podałem jest za droga, to może znasz jaką tańszą i dobrą kartę hybrydową (cyfrowo - analogową)?

sprawdziłem ceny i niestety podrożały tunery hybrydowe usb :wink: i ponad 200pln trzeba wydać, ja używam Winfasta i tego mogę polecić :slight_smile:

A to jeszcze jedno pytanie. Czy wykorzystując taką kartę mogę się podłączyć pod Cyfrowy Polsat i oglądać inny kanał niż ustawiony na dekoderze? Dałoby radę to jakoś zrobić?

nie możesz, możesz tylko oglądać ten sam co na tv :wink: taki minus dekodera.

Da się, ale oglądasz ten kanał, który ustawiony jest na dekoderze.