Zewnętrzne ip

siemka

mam łącze radiowe 128kb/s i chcaiłbym się dowiedzieć czym mam lub czy mogę mieć zewnętrzne ip ponieważ podczas ściągania czyję się jakbym nie miał tych 128 kb

za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

Bez zbędnych kombinacji,najprostszym sposobem jest zadanie tego pytania Twojemu dostawcy łącza.

a jaka masz predkosc masz 128/8 to masz 16 kbs tak masz ,jesli tak to jest wszystko oki

a co do zew. IP gadasz z adminem jesli jest taka mzliwoasc

wykupisz usluge IP zew. a on ci poda porty ktore sa przekierowane i najlepij powiedz mu ze by ci przekierowal porty ktore korzysta np. emule,DC+ czy Bittorent (zalezy czego uzywasz) bo tak to tylko ze stron i ftp bedzies miec max predkosc:

Witam a jak mam to zewnetrzne IP to np na stronach mi wyswietla caly czas ten sam adres IP bo teraz jak nie mam zwenetrznego to on sie chyba jakos zmienia??..nie jestem bardzo obaczjony w tych tematach

Wydaje mi sie ze majac zewnetrzne IP psiadasz jeden konkretny adres IP ktory wszedzie jest taki sam (chyba ze zainstalujesz programik zmieniajacy widoczne IP kilka razy na minute, tym samym utrudnia namierzenie Ciebie :smiley: ) a bedac w posiadaniu wewnetrznego IP ten adres zmienia sie przy kazdym polaczeniu z netem. Mam racje??

Chyba nie bardzo: na zewnątrz jest widoczne IP serwera przez który się łączysz z netem.

A jak włączyć routing IP, gdy ma się idiotę admina który mówi że się nie da ???. Jak wejść na router ??? :wink:

192.168.0.1 to domyslny adres ip routera. Uzytkownik zazwyczaj to admin a haslo to juz zalezy od kolesia co trzyma router, moze wogole nie miec hasla :P.

A ktos wie jak sprawdzic zewnetrzne IP na neostradzie zar outerem ?

Może tu http://www.lawrencegoetz.com/programs/ipinfo