Zewnętrzny dysk twardy ze stacją dokującą

Witam

Szukam zewnętrznego dysku twardego ze stacją dokującą - dokładnie coś takiego jak WD Passport Elite, ale zdecydowanie z USB 3.0.

Powiem do czego mi to potrzebne. Chciałbym mieć jedną stację podłączoną do komputera, a drugą (która oczywiście dokupię) do telewizora. Wrzucam sobie film na dysk twardy, wyciągam go ze stacji dokującej przy PC, wkładam do stacji przy TV i gotowe.

Czy na prawdę nie ma w tej chwili na rynku żadnego dysku spełniającego moję wymagania? Czy przykładowo dysk z WIFI byłby odpowiedni? Czy podłączając dysk z Wifi do telewizora przy pomocy złącza usb, wrzucając na niego bezprzewodowo filmy z pc będę mógł (bez wyłączania pc), oglądać je na tv?

jaki masz tv? nie lepiej kupić kabel z kompa do tv albo zwykły dysk na usb 2.0 co przeważnie każdy tv obsługuje? ile masz kasy do wydania?

najtańsze rozwiązanie to pendrive za parę złotych a film przecież się zmieści.

Nie zrozumiałeś mnie.

Mam dysk zewnętrzny usb 3.0, mam nawet kilka pendrive’ów, mam nawet komputer podłączony kablem hdmi to tv, ale co z tego?

Przy podłączeniu kablem do telewizora komputer musi być stale włączony.

Przy nagrywaniu filmów na dysk muszę podpiąć go do komputera a potem do telewizora. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o wygodę. Nic więcej.

Odpowiedz na pytania - jaki masz tv? masz w nim usb 3.0?

jeśli tak to kup sobie samą stację dokującą na usb 3.0 za 50 zł i dokup dysk albo pomyśl aby kupić dodatkowy kabel za parę złotych niż stację za minimum 50zł… sam to napisałeś wcześniej.

http://www.okazje.info.pl/km/komputery/ … p0008.html

Nie posiadam telewizora z usb 3.0, z resztą jakie to ma znaczenie?

Nie szukam stacji dokującej do wewnętrznego dysku twardego, tylko zewnętrznego dysku z dedykowaną stacją.

Dodane 04.09.2013 (Śr) 0:43

Seagate Backup Desktop Plus. Temat do zamknięcia.