Zewnętrzy port Usb zamiera


(Ratelkris) #1

Witam wszystkich , mam problemik po ok. godzinie pracy zamiera mi zewnętrzny port USB, jest pod niego tylko podłączony modem do internetu i nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna. Bios restartowałem więc ma ustawienia w tej chwili fabryczne i jet tak samo, system zainstalowany dość nie dawno.

file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/Pulpit/Report1.htm


(greh) #2

Nie wiem co chciałes wstawic, ale tak sie nie wstawia plików na forum... :slight_smile:

Podłącz modem do kompa (karty sieciowej) kablem RJ45... :slight_smile:


(Ratelkris) #3

Niestety problem nie dotyczy tylko modemu lecz też innego sprzętu jaki jest podłączany do portu USB. :? przepraszam ale mam problem a może brak doświadczenia ze wstawianiem czegoś do forum...http://wyslijto.pl/plik/x1t4rbxdr9


(greh) #4

To nie będzie wina systemu, lecz prawdopodobnie płyta główna kończy swój żywot, lub z BIOS-em coś nie tak... :frowning: Przykro mi... :frowning:

Ale sprawdź jeszcze, czy zasilacz podaje odpowiednie napięcie na USB... :slight_smile:


(Ratelkris) #5

dzięki, to jednak chyba płyta :-x


(greh) #6

No ale dla pewności sprawdź zasilacz...

Bo wina modemu raczej odpada, skoro mówisz, że inny sprzęt tak samo się zachowuje po podłączeniu do USB. A dzieje się tak ze wszystkimi gniazdami USB czy tylko z tym jednym? :slight_smile:


(Alden Jone) #7

To może być też wina portu USB :slight_smile: Mój kolega np. podłączał różne urządzenia pod port USB i robił to tak nieostrożnie, że sobie ząbki powychaczał w nim


(Ratelkris) #8

Dzięki na ten czas, jestem na etapie sprawdzania portów bo zasilacz jest OK to pewne. Dam znać jaka była przyczyna. :slight_smile:


(Idczarek) #9

A nie masz włączonego oszczędzania energii na portach usb ?