Zewnętrzyny ip?

mam pytanie i chciałbym, żebyscie mi na nie odpowiedzieli. Co to jest zewnętrzny ip??

A gdzie ten adres IP??

zewnetrzny ip to ip widzialny przez uzytkownikow z zewnatrz jezeli masz internet z radiówki lub jakiejs sieci lan raczej nie masz ip zewnetrznego mozesz porposic o niego admina dzieki temu ip mozna stawiac serwery ftp i w roznych grach mozna robic sewer jezeli nie masz ip zewnetrznego nikt nie moze sie do ciebie podlaczyc ! Zalezy w jakim celu pytasz sie co to jest ip zewnetrzny

dzieki bardzo wielkie :slight_smile:

A tak apropo to mam neostradę 320 i bardzo chciałbym mieć zewnętrzny IP, po to żeby postawić stronę www na serwerze IIS. Czy istnieje jakaś możliwość uzyskania takowego IP ? W jaki sposób

Neostrada ma zew. adres IP :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ma, ale zmienia się co jakiś czas

Co dwa dni zmieniane jest IP Neostradzie. :?

Dokładnie, a z takiego to mi nic …

Chyba że jest program, który automatycznie wykrywa zmianę IP

Ogólnie nie znam sie na stawianiu serweró ze stronami www ale jest program ip monitor który pokazuje localny ip i ip zewnetrzny i nie wime ostatecznie w tym sewerze byś musiał zmieniać ten ip na swój albo poprostu zadzwon do neostrady 0-800… i zapytaj o to napewno doradza ci jak to zrobic jeszcze zalezy na kogo trafisz !

własna stronke mozna załozyc za darmo na onecie, interia i wiele inny tego typu serwisach intrnetowych lub w opcji 512kb/s - 20 MB przestrzeni dyskowej do publikacji własnych stron WWW i zakładania kont pocztowych

ps. mysle ze twoje dane bede bezpieczne :slight_smile: