Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

que_pasa , wiesz co, przyznaję Ci rację. Na opinie jest miejsce pod newsem, ale fakt, ja sam wolę pisać na forum niż na portalu. Temat przywrócę, tym bardziej że strona co chwilę leży i kwiczy.

Dodane 01.08.2013 (Cz) 11:31

Po wejściu na mój profil na DP zniknęli mi znajomi.

Potwierdzam, znajomi zniknęli.

Odnośnik do programu Firefox Sync nie działa, wywala błąd serwera nr 500.

Na to wygląda, że znajomi całkiem zniknęli, bo dodać do znajomych też się już nie da.

W starej wersji był dobrze schowany link. To było pod linkami bezpośrednimi np Odkurzacz, ale też z agentem pobierania. Po zamknięciu okienka pobierania tego Odkurzacza można było kliknąć tu: http://www.pobierz.me/ ciut poniżej. Przenosi na stronkę z wszystkimi programami, co są w DP i można pobrać każdy program bez dołączonej agencji towarzyskiej oferującej deltę i inne przyjemności. Śliczna stronka. Bez zb bajerów. Tylko wyszukać i pobierać czysty program. Pewnie to jakiś partner, i pewnie gdzie indziej ukryty link…

Tłumaczyłem niektórym, żeby nie polecali na ślepo klikanie w linki bezpośrednie, bo i do nich był przemycony agent DP, na przykładzie tego nieszczęsnego Odkurzacza. A ile ludzi pobrało ten program z tego bezpośredniego linku?

Przyzwyczaję się do nowej wersji DP. Na razie więcej trzeba się ogarnąć, tylko widzę zachowane niewybuchy, z czasu wojny o agenta. Dopóki nie będzie czystego Odkurzacza dla wszystkich, to reszta jest picem.

Piotrek20 - pobierz synca stąd http://www.pobierz.me/firefox-sync

Zauważyłem brak domyślnego avatara na stronie portalu dla użytkowników którzy nie mają przypisanego zdjęcia do profilu.

Pamiętam że zgłaszałem to w bug trackerze i zgłoszenie otrzymało status Poprawione, jak widać nadal jest coś nie tak.

na moje oko, to usunięcie nowych tematów na forum ze strony głównej DP, zmniejszy ruch na forum (ja korzystałem z tego często)

Areh , z tego topa zrobi się śmietnik, jak z każdego topa typu delta itd, zaczyna się na kłótni i poprzez wjazdy kończy na warnach za każdym razem. IMO komentarze pod newsem tylko i wyłącznie :))

Gdzie się podziała zakładka wideo z materiałami wideo i demonstracjami?

Do postów na głównej bez zdjęcia dodawany jest szary “ludzik”. Tak ma być ? :wink:

Gdzie jest zakładka “Systemy” i gdzie programy dla Linuxa i Maca?

Po wejściu w dany program i rozwinięciu listy z wersjami

Inne pytanie, gdzie jest zakładka demonstracje i wideo?

A zakładka Systemy?

Ta nowa wersja to jakaś padaka, przywróćcie starszą wersję!

Dodane 01.08.2013 (Cz) 13:39

Właśnie, gdzie ona się podziała?

U mnie również padł XMPP.

Reset hasła nie pomógł.

coś z ulubionymi programami jest nie tak mają ocene 4,5 a tak nie oceniałem dodatkowo mam programy w ulubionych których nie miałem i teraz wyskakują powaidomienia o aktualizacji.

przycisk dodania komentarza raczej powinien być u góry a nie na samym dole.

Dodane czwartek, 1 sierpnia 2013, 13:48

oo programy już są takie jak należa dziwne. wystarczyło odświeżyć strone.

dziwne rzeczy się dzieją ;]

nie mowiac o tym że raz strona smiga a raz przymuli.

Mam Open DNS wątpie żęby to była jego wina?

Ta wersja jednak mi się nie podoba. Zniknęło kilka zakładek, kolory są trochę “smutne” i są błędy. Ja miałem teraz że nie mogłem się zalogować i że na Chromie mi nie chciała działać. U mnie teraz muli strona i długo ładuje.

i jeszcze gdzie jest to po lewej co pokazywało ostatnie wpisy na forum.

ja w ten sposób pomagałem ludzią teraz bede musiał wchodzić na forum i klikać w odpowiednie zakładki masakra.;]

Dodane czwartek, 1 sierpnia 2013, 13:53

jedno co moge powiedzieć jest ok to pokazywanie nowych wersji programów to jest zrobione ciekawie.

powiadamianie o ulubionych programach że wyszła nowa wersja również jest ok.

ale ta cała reszta troche dziwna.

nie bedzie wyboru jakiegoś motywu ta cała jasna kolorystyka mnie męczy jak mam czytać jakieś nowe wpisy to masakra za jasno po prostu wolałbym jakiś ciemniejszy motyw sb ustawić.

Nie wiem czy to błąd czy coś innego, ale kolega z biura, który koło mnie siedzi powiedział mi ze jak przegląda stronę na iMac’u w safari to strona mu co chwilkę mruga.