Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Pidgin czepia się certyfikatu SSL przy dobroprogramowym XMPP:

 

fOZu7at.png

 

Data w systemie jest w porządku.

Błąd ciasteczka, więc trzeba go znaleźć i usunąć, albo błąd certyfikatu SSL więc trzeba wyczyścić bufor SSL, to robi się dla wszystkich przeglądarek w opcjach internetowych, zakładka zawartość - wyczyść stan SSL, albo też częsty błąd DRM - czyli te wtyczki Microsoft ®DRM wyłączyć w popularnych przeglądarkach.

Certyfikat SSL dostępny pod adresem dobreprogramy.im został przygotowany dla adresów: webmail.xenium.pl, webmailm.xenium.pl, meadmin.xenium.pl. Nie zawiera zatem w CN adresu dobreprogramy.im. Do tego test wykonany pod adresem https://www.sslshopper.com/ssl-checker.html#hostname=dobreprogramy.im wykazuje brak zainstalowanych certyfikatów pośrednich. Ja w AQQ nie mam żadnych problemów z połączeniem się do serwera XMPP dobreprogramy.im.

Ale co to ma wspólnego z przeglądarkami?

Kiedy zostanie ten błąd naprawiony?

To jest, ale w ustawieniach, zakładka powiadomienia. Tam można je przewijać i zarządzać nimi.

W okienku ostatnich powiadomień i tak nie można zarządzać wszystkimi. Ja tam o dwa kliknięcia nie będę wnosił protestów.

Tak jest ten portal skombinowany. Na DP Nowe wersje nie ma kolejnej numeracji podstron na dole strony. Po prostu są z ostatnich dwóch, trzech dni. O tym też dawałem posta.

Mnie chodzi o listę powiadomień na stronie głównej, nie na forum. Wcześniej nie było problemu z przewijaniem listy powiadomień, gdy miało się ich bodajże więcej niż 5. Teraz jest z tym problem, nie wiedzieć czemu, a redakcja nawet nie reaguje na ten błąd. To ma być jakiś żart?

A tego, to już nie ma. W ustawieniach na portalu przenosi do ustawień forum, jeśli chodzi o powiadomienia, a tam zero powiadomień z portalu i zero opcji dot powiadomień z portalu…

Ja tam mam już pół roku błąd serwera 404 na podstronie moich recenzji i nic mi nie dało pisanie o tym.

@up,

 

Wiele razy także było zgłaszane aby odnośnik Producent prowadził do strony producenta (tak jak to było kiedyś), a nie do programów tego producenta zamieszonych na portalu.

Co chwilę wylogowuje mnie z portalu. Po zalogowaniu się do portalu z zaznaczeniem opcji ‘automatycznego logowania w przyszłości’ i ponownym włączeniu przeglądarki jest OK. Ponowne włączenie przeglądarki powoduje konieczność ponownego zalogowania się do portalu. Co ciekawe w przypadku braku zaznaczenia opcji ‘automatycznego logowania w przyszłości’ i ponownym uruchomieniu przeglądarki jestem już zalogowany. Chyba nie tak to powino działać… ewidentnie jest jakiś pronlem z podtrzymywaniem sesji.

Czyściłeś ciastka i pamięć podręczną?

@Kpc21: To nie to, tak szybko jak się samo pojawiło tak szybko samo przeszło. Póki co jest OK, jednak sytuacja powraca co jakiś czas.

Nadal pojawia się “błąd 404”, gdy chcemy zajrzeć na drugą podstronę swoich recenzji w profilu.

Ostatni Mohikanin - Za pól roku też nie dostaniesz odpowiedzi… A jakże, zgłaszałem, ze podstrony recenzji dają błąd 404. Widać, że ma być nowa wersja portalu, skoro kogoś to bawi.

 

Błąd naprawiony.

Dzięki. Nie ma już 404 na podstronach recenzji. Gdyby jeszcze usunięte blogi można było usunąć z kosza. To niemożliwe i są trzymane dla potomnych?

 

http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Magician,Program,Windows,58536.html

Link do pobrania programu nie działa.

Dlaczego znów znikła ze strony głównej portalu ramka “Ostatnio na forum”?

Codziennie sprawdzam na stronie głównej najnowsze newsy oraz najnowsze wątki na forum a brak tej ramki z wątkami jest dla mnie uciążliwy, zwłaszcza uciuążliwe jest to gdy przeglądam stronę na telefonie gdzie strony ładują się ogólnie powoli a kazde niepotrzebne wywołanie nowej strony niepotrzebnie obciąza mój transfer.

To już któryś raz z kolei znika ta ramka ze strony głównej i po raz kolejny dopominam się o nią.

Kolejna sprawa to coś layout strony się wam skopał, link do forum na stronie głównej portalu nie jest obok pozostałych linków tylko trochę poniżej i jest on niewidoczny dopuki się na niego nie najedzie (biały napis na białym tle strony).

Wygląda to tak:

A tak po przypadkowym znalezieniu i najechaniu linka:

 

Może ma to coś wspólnego z powracającą dyskusją na temat asystenta pobierania i innego malware.

 

PS U mnie layout jest w porządku.

U mnie też layout jest OK. Jednak zauważyłem, że przy pewnych ustawień domyślnych wielkości czcionek, jak i przy pewnych ustawieniach powiększeń zooma strony - znika przycisk Forum, gdyż to białe litery, przycisk przesuwa się pod spód i staje się niewidoczny. Po zaznaczeniu widać jak na screenie.

Da się to naprawić? Korzystam ze sporych powiększeń i musiałem się trochę natrudzić, żeby mieć prawidłowo.