Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

(Kpc21) #522

Pidgin czepia się certyfikatu SSL przy dobroprogramowym XMPP:

fOZu7at.png

Data w systemie jest w porządku.

(Bogdan_G) #523

Błąd ciasteczka, więc trzeba go znaleźć i usunąć, albo błąd certyfikatu SSL więc trzeba wyczyścić bufor SSL, to robi się dla wszystkich przeglądarek w opcjach internetowych, zakładka zawartość - wyczyść stan SSL, albo też częsty błąd DRM - czyli te wtyczki Microsoft ®DRM wyłączyć w popularnych przeglądarkach.

(Homik1983) #524

Certyfikat SSL dostępny pod adresem dobreprogramy.im został przygotowany dla adresów: webmail.xenium.pl, webmailm.xenium.pl, meadmin.xenium.pl. Nie zawiera zatem w CN adresu dobreprogramy.im. Do tego test wykonany pod adresem https://www.sslshopper.com/ssl-checker.html#hostname=dobreprogramy.im wykazuje brak zainstalowanych certyfikatów pośrednich. Ja w AQQ nie mam żadnych problemów z połączeniem się do serwera XMPP dobreprogramy.im.

(Kpc21) #525

Ale co to ma wspólnego z przeglądarkami?

(My Reksio) #526

Kiedy zostanie ten błąd naprawiony?

(Bogdan_G) #527

To jest, ale w ustawieniach, zakładka powiadomienia. Tam można je przewijać i zarządzać nimi.

W okienku ostatnich powiadomień i tak nie można zarządzać wszystkimi. Ja tam o dwa kliknięcia nie będę wnosił protestów.

Tak jest ten portal skombinowany. Na DP Nowe wersje nie ma kolejnej numeracji podstron na dole strony. Po prostu są z ostatnich dwóch, trzech dni. O tym też dawałem posta.

(My Reksio) #528

Mnie chodzi o listę powiadomień na stronie głównej, nie na forum. Wcześniej nie było problemu z przewijaniem listy powiadomień, gdy miało się ich bodajże więcej niż 5. Teraz jest z tym problem, nie wiedzieć czemu, a redakcja nawet nie reaguje na ten błąd. To ma być jakiś żart?

(Bogdan_G) #529

A tego, to już nie ma. W ustawieniach na portalu przenosi do ustawień forum, jeśli chodzi o powiadomienia, a tam zero powiadomień z portalu i zero opcji dot powiadomień z portalu…

Ja tam mam już pół roku błąd serwera 404 na podstronie moich recenzji i nic mi nie dało pisanie o tym.

(Piotrek_20) #530

@up,

Wiele razy także było zgłaszane aby odnośnik Producent prowadził do strony producenta (tak jak to było kiedyś), a nie do programów tego producenta zamieszonych na portalu.

(Homik1983) #531

Co chwilę wylogowuje mnie z portalu. Po zalogowaniu się do portalu z zaznaczeniem opcji ‘automatycznego logowania w przyszłości’ i ponownym włączeniu przeglądarki jest OK. Ponowne włączenie przeglądarki powoduje konieczność ponownego zalogowania się do portalu. Co ciekawe w przypadku braku zaznaczenia opcji ‘automatycznego logowania w przyszłości’ i ponownym uruchomieniu przeglądarki jestem już zalogowany. Chyba nie tak to powino działać… ewidentnie jest jakiś pronlem z podtrzymywaniem sesji.

(Kpc21) #532

Czyściłeś ciastka i pamięć podręczną?

(Homik1983) #533

@Kpc21: To nie to, tak szybko jak się samo pojawiło tak szybko samo przeszło. Póki co jest OK, jednak sytuacja powraca co jakiś czas.

(Ostatni Mohikanin) #534

Nadal pojawia się “błąd 404”, gdy chcemy zajrzeć na drugą podstronę swoich recenzji w profilu.

(Bogdan_G) #535

Ostatni Mohikanin - Za pól roku też nie dostaniesz odpowiedzi… A jakże, zgłaszałem, ze podstrony recenzji dają błąd 404. Widać, że ma być nowa wersja portalu, skoro kogoś to bawi.

(Lisek) #536

Błąd naprawiony.

(Bogdan_G) #537

Dzięki. Nie ma już 404 na podstronach recenzji. Gdyby jeszcze usunięte blogi można było usunąć z kosza. To niemożliwe i są trzymane dla potomnych?

http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Magician,Program,Windows,58536.html

Link do pobrania programu nie działa.

(scripter1) #539

Dlaczego znów znikła ze strony głównej portalu ramka “Ostatnio na forum”?

Codziennie sprawdzam na stronie głównej najnowsze newsy oraz najnowsze wątki na forum a brak tej ramki z wątkami jest dla mnie uciążliwy, zwłaszcza uciuążliwe jest to gdy przeglądam stronę na telefonie gdzie strony ładują się ogólnie powoli a kazde niepotrzebne wywołanie nowej strony niepotrzebnie obciąza mój transfer.

To już któryś raz z kolei znika ta ramka ze strony głównej i po raz kolejny dopominam się o nią.

Kolejna sprawa to coś layout strony się wam skopał, link do forum na stronie głównej portalu nie jest obok pozostałych linków tylko trochę poniżej i jest on niewidoczny dopuki się na niego nie najedzie (biały napis na białym tle strony).

Wygląda to tak:

A tak po przypadkowym znalezieniu i najechaniu linka:

(moh3r) #540

Może ma to coś wspólnego z powracającą dyskusją na temat asystenta pobierania i innego malware.

PS U mnie layout jest w porządku.

(Bogdan_G) #541

U mnie też layout jest OK. Jednak zauważyłem, że przy pewnych ustawień domyślnych wielkości czcionek, jak i przy pewnych ustawieniach powiększeń zooma strony - znika przycisk Forum, gdyż to białe litery, przycisk przesuwa się pod spód i staje się niewidoczny. Po zaznaczeniu widać jak na screenie.

Da się to naprawić? Korzystam ze sporych powiększeń i musiałem się trochę natrudzić, żeby mieć prawidłowo.